“Rīgas Modes” publisko skeitborda video un aicina uz gada noslēguma balli

Pievienot komentāru
“Rīgas Modes” publisko skeitborda video un aicina uz gada noslēguma balli
PUBLICITĀTES FOTO

Grupa “Rīgas Modes “laiž klajā video singlam ”Mēs Braucām Visu Nakti” un aicina uz gada noslēguma balli 20. decembrī klubā “One One” (Šarlotes iela 18a).

Jaunais video tapis sadarbībā ar pašmāju skeitborda kustību ”RajonTV” – klips uzņemts Rīgā un tās apkaimē.

Savukārt dziesmas ”Mēs Braucām Visu Nakti” ierakstā piedalījies saksofonists Mikus Solovejs, kurš iepriekš darbojies apvienībā ”Kuba”, kā arī citos mūziķu sastāvos.

“Rīgas Modes” šogad pēc ilgāka laika atgriezušies pie klausītājiem ar jaunu mūziku un patlaban strādā pie sava otrā pilnmetrāžas albuma, kuru lielā mērā iedvesmojis tā saucamais ”sophisti-pop” mūzikas novirziens. ”Mēs Braucām Visu Nakti” seko pirmajam topošā ieraksta priekšvēstnesim, dziesmai ”Savvaļas Zirgi” un ir pieejama mūzikas straumēšanas platformās.

Jauno muzikālo materiālu būs iespējams dzirdēt jau 20. decembrī, kad “Rīgas Modes” sniegs solokoncertu klubā ”One One”, kas ir bijusi īpaša vieta grupas līdzšinējā darbībā. Viens no balles īpašajiem viesiem būs Little Freddy, kurš sniegs savu deju vakara DJ setu.

Biļetes uz koncertu ir iegādājamas “Biļešu servisā”. Šobrīd tās pieejamas par 10 eiro, bet, tuvojoties pasākumam, biļetes kļūs dārgākas.

View this post on Instagram

Dārgie loveri! Tūlīt jau būs janvāris un ir pienācis laiks šā gada lielajai noslēguma ballei! ✨🥂⁣ ⁣ 2020. gads mums solās būt bagāts ar jaunu mūziku un jaunām avantūrām, tāpēc, ja jūs vēlaties piedzīvot nākotni un to, kas vēl ir tikai priekšā, sapucējieties*, paņemiet līdzi savus draugus un tiekamies 20. decembra vakarā klubā One One! ⁣ ⁣ Tā ir piektdiena pirms Ziemassvētkiem un jūs varat to atļauties. Būs šampanietis, būs konfeti un būs vakara deju DJ sets no Little Freddy**, kā arī vēl citi īpaši momenti, kurus mēs pagaidām paturēsim noslēpumā (wink-wink). ⁣ ⁣ Biļetes pieejamas Biļešu Servisā (skatīt linku) un pirmās 50 ir iegādājamas par īpašu cenu. Tuvojoties ballei, biļetes kļūs dārgākas, tāpēc ieprieciniet sevi un kādu, ko jūs mīlat jau tagad. Mēs jūs mīlam un vēlamies jūs satikt (events mūsu FB). ⁣ Bučas & apskāvieni!⁣ / Rīgas Modes ballīšu plānošanas departaments⁣ ✌️& ❤️⁣ ⁣ *Dresskods: classy⁣ **Radio SWH raidījuma Mazā sestdiena vadītājs ⁣

A post shared by 𝑅𝐼̄𝐺𝐴𝑆 𝑀𝑂𝐷𝐸𝑆 (@rigas.modes) on