Rīgas ielas kā izslaucītas: Lauris Reiniks piedāvā jaunu videoklipu

5 komentāri
Rīgas ielas kā izslaucītas: Lauris Reiniks piedāvā jaunu videoklipu
INSTAGRAM

Turpinoties pašizolācijas un mājās palikšanas laikam Latvijā un pasaulē, mūziķis Lauris Reiniks klausītāju un skatītāju vērtējumam nodod savu jauno dziesmu un mūzikas video ”Dīvaini mierīgi”. Dziesmas videoklipā satikusies Reinika mūzika ar ainām no režisora Ivara Zviedra topošās dokumentālās filmas.

Dziesmas ”Dīvaini mierīgi” mūzikas autors ir pats Reiniks, bet tekstu radījis jaunais mūziķis Gatis Mūrnieks no Jelgavas.

”Godīgi sakot, šis laiks nav īpaši radošs un nav liela vēlme kaut ko radīt un komponēt. Šis ir tiešām dīvains un ļoti mierīgs laiks. Un varbūt tāpēc gribējās vienkārši pabeigt dziesmu, kuru sāku komponēt, pirms sākās šī situācija, un ielikt vārdos, kas raksturotu to, kā es un, domāju, mēs daudzi šobrīd jūtamies.

Tā ir dziesma par ilgošanos, neziņu un cilvēku mīlestību. Katram noteikti pietrūkst kaut kas cits, bet man visvairāk tas ir fizisks kontakts ar citiem cilvēkiem, draugiem, radiem – iet ciemos, svinēt, paspiest roku, apkampt, iedot buču. Viss tas, kas vēl pirms pāris mēnešiem bija normāla komunikācija starp cilvēkiem.

Atliek cerēt, ka visi kopā mēs palīdzēsim tam ātrāk beigties un atgriezīsimies normālā dzīvē”, jaunās dziesmas vēstījumu skaidro Reiniks.

Radot dziesmas ”Dīvaini mierīgi” video versiju, Reiniks sadarbojas ar dokumentālo filmu režisoru Ivaru Zviedri, ļaujot ieskatīties kadros no viņa topošās filmas.

Kā ziņots iepriekš, Zviedris patlaban strādā pie jaunās dokumentālās filmas par Covid-19 ietekmi Latvijā, kas uz ekrāniem nonāks 2021. gadā.