Riču ģimenes zvaigzne Rinaldo pošas pirmajai koncerttūrei pēc brāļa nāves

0 Komentāru
Riču ģimenes zvaigzne Rinaldo pošas pirmajai koncerttūrei pēc brāļa nāves
Privātais arhīvs

Martā un aprīlī uz savu pirmo soloprogrammu ”Balss iz tabora” aicina Riču ģimenes solists Rinaldo. Šī ir viņa pirmā koncertturneja pēc brāļa nāves.

”Mēs divatā ar brāli Kasparu veidojām Riču kodolu, tāpēc pēc viņa aiziešanas ilgi nespēju turpināt muzicēt. Bet nu esmu gatavs mūziku izpildīt savādāk, ar jaunu un dziļāku skatījumu,” par atgriešanos mūzikas apritē stāsta Rinaldo.

Koncertā ”Balss iz tabora” skanēs populāras čigānu un latviešu romances – skaņdarbi, kas ir radīti balsij un klavierēm. Neizpaliks arī Rinaldo dziedātās ”Riču” dziesmas, tostarp hits ”Paldies tev, draugs”. Kopā ar solistu muzicēs estrādes pianists Anatolijs Livča.

Dzīve bez tabora: čigānzēns Rinaldo atkal ticis uz zaļa zara

”Mana balss – tā iz tabora skan” – tie ir vārdi no Jāņa Petera dzejoļa, kas trāpīgi raksturo Rinaldo, kura balss tembru nav iespējams sajaukt ar kādu citu. Viņa balss patiesi nāk no tabora, taču jau vairāk nekā 10 gadus tā priecē klausītājus visā Latvijā. Tas ir vīrišķīgs liriskums, dzirkstošs skaņas plūdums, temperaments, kas dziesmas stāstam ļauj kļūt dzīvākam par dzīvu.

Koncerti izskanēs 9. martā Laucienes tautas namā, 11. martā Jūrmalā Kauguru kultūras namā, 15. martā Apes kultūras centrā, 18. martā Salaspilī kultūras namā ”Rīgava”, 23. martā Rēzeknes Nacionālo biedrību kultūras namā, 24. martā Ventspils kultūras centrā, 12. aprīlī Kokneses kultūras namā, 13. aprīlī Brocēnu kultūras centrā, 14. aprīlī Limbažu kultūras namā, 15. aprīlī Suntažu kultūras namā un 21. aprīlī Liepājas Latviešu biedrības namā.

0 Komentāru