”Rezultāts bija ļoti liela vilšanās.” Ekskluzīva saruna ar Lauru Rizzotto pēc neveiksmes ”Eirovīzijas” pusfinālā

Zane Baranovska

Autors: Zane Baranovska

''Skaties Izklaide'' redaktore

10 komentāri
”Rezultāts bija ļoti liela vilšanās.” Ekskluzīva saruna ar Lauru Rizzotto pēc neveiksmes ”Eirovīzijas” pusfinālā
Eurovision/EBU

Sestdienas, 12. maija, vakarā Lisabonā notiks ”Eirovīzijas” lielā fināla cīņa. Diemžēl bez Latvijas dalības – mūsu Laura Rizzotto ar dziesmu ”Funny girl” neiekļuva finālā. Skaties.lv izdevās sazināties ar Lauru, kura Portugālē šobrīd pošas, lai diemžēl tikai skatītos lielo finālu, un noskaidrot, kāds ir viņas noskaņojums, paliekot ”aiz strīpas” un tālākie plāni attiecībā uz muzicēšanu Latvijā.

Kā sarunā ar Skaties.lv uzsver Laura, lai arī ”Funny girl” finālā neiekļuva, viņa ir apmierināta ar savu priekšnesumu.

”Gaidām, kad tiks publicēti visi rezultātu cipari, lai labāk izprastu, kāpēc tā.

Biju gaidījusi, ka tikšu finālā, tāpēc rezultāts bija ļoti liela vilšanās. Jau esmu saņēmusi atbalsta pilnas vēstules no skatītājiem, kuri arī pauž pārsteigumu un netic tam, ka netiku finālā.

Es no sirds ticēju, ka esam pelnījuši, kvalificēties finālam, bet ”Eirovīzijā” svarīgi dažādi faktori – politiskais, kādas valstis piedalās attiecīgajā pusfinālā, uzstāšanās secība un tā tālāk,” Skaties.lv neslēpj Laura.

Dziedātāja uzver – viņa par padarīto nekaunas. ”Esmu pārliecināta, ka Latviju visos ”Eirovīzijas” pasākumos prezentēju, cik labi vien spēju. Uztvēru šo konkursu ļoti nopietni.

Ieliku tajā visu savu sirdi un lepojos ar savu priekšnesumu. Es ceru, ka arī Latvija lepojas.

”Eirovīzijā” nekas nav iepriekš paredzams. Es teiktu, ka šis vienkārši nebija mūsu gads,” skaidro Laura.

Dziedātāja šovakar dosies vērot lielo finālu, diemžēl vien kā klausītāja. Viņas simpātijas finālā pieder Francijas un Īrijas dziesmām.

Fani var būt droši – līdz ar neveiksmi ”Eirovīzijā” Laura nepazudīs no Latvijas šovbiznesa skatuves.

”Mana latviešu vecmāmiņa atgriezusies uz dzīvi Latvijā, kas nozīmē, ka man šeit jau ir mājas, kur palikt. Šovasar plānoju atgriezties uz Dziesmu un Deju svētkiem, piedalīties mūzikas festivālos, sadarboties ar Latvijas mūziķiem.

Atgriežoties Latvijā, plānoju tikties ar atbalstītājiem, lai pateiktos par līdzi jušanu un īkšķu turēšanu.

Turpināšu Ņujorkā studēt latviešu valodu un pavadīt Latvijā tik daudz laika, cik tas būs iespējams. Esmu lepna latviete un centīšos nest valsts vārdu pasaulē ar savu mūziku, lai kur es dotos,” pozitīvas enerģijas un patriotisma pilna ir Laura.

Tikmēr ”Eirovīzijas” finālā, kas pēc Latvijas laika sākas 22.00, varam turēt īkšķus un arī balsot, par citiem sev simpatizējošiem numuriem, tostarp, Lietuvas un Igaunijas dziesmām.

Lauras pusfināla šovs