Režisores Lienes Greifānes pirmā īsfilma uzvar prestižā kinofestivālā

Pievienot komentāru
Režisores Lienes Greifānes pirmā īsfilma uzvar prestižā kinofestivālā
FACEBOOK

Dziedātāja, jaunā režisore Liene Greifāne var lepoties ar savu pirmo īsfilmu ”Kto Ya”. Filma iemantojusi ne tikai skatītāju atzinību, bet to pozitīvi novērtējuši kino jomas profesionāļi.

Liene ar sociālo tīklu palīdzību neslēpj sajūsmu par savas pirmās īsfilmas panākumiem ”Changing Face IFF” kinofilmu festivālā, kurā plūkusi uzvaras laurus kategorijā ”Labākā īsfilma drāma”.

Liene Greifāne strādā, lai iekarotu Krievijas estrādi! Tuvākajā laikā dziedātāja izdos divus hitus

Slavenības filma uzvarējusi ”Changing Face IFF” aprīļa mēneša vērtēšanā, bet jau oktobrī visu mēnešu labākie darbi tiks skatīti vēlreiz.

Katras kategorijas labākais darbs tiks prezentēts novembrī, īpašā balvu pasniegšanas ceremonijā.

”Protams, ka priecājos par uzvaru, tas bija pozitīvs pārsteigums. Panākums ir liels solis uz priekšu karjerā. Zinu, ka vēl vienā, lielākā festivālā mana filma ir izvirzīta balvai, bet pagaidām tuvāk neko nekomentēšu. Bet nevaru nepateikt, ka pats izvirzīšanas fakts jau ir sasniegums,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Liene.

Liene Greifāne par Krievijas šova filmēšanu, aizkulisēm, draudzībām un Nikolaju Baskovu

”Kto Ya” stāsta par sievieti, kura apreibinās ar alkoholu, narkotikām, neadekvātā stāvoklī brauc ar automašīnu un cieš autoavārijā.

Īsfilma filmēta Latvijā, filmēšana ilga trīs dienas, un galvenajā lomā iejutās Krievijas uzlecošā zvaigzne, aktrise Jūlija Hliņina.