Komentāri
Reperu cīņu uzvarētājs negaidīti ”uzmet” kopdziesmas ierakstu
01.07.2017 Paldies Lati?am b?rs. Summer Rap battle fin?ls (Vladislavs Pro?kins/F64 / F64)

Divus mēnešus pēc jauno reperu cīņu ”Summer Rap Battle” noslēguma kļuvis zināms, ka cerētais ieraksts, kurā kopdziesmā bija plānots apvienoties abiem konkursa uzvarētājiem Krisītim un Bergam, tomēr nenotiks. Situāciju portālam Skaties.lv skaidro viens no mūziķiem.

Visu jūniju Vecrīgas bārā ”Paldies Latiņam” jaunie hiphopa un repa izpildītāji vairākās kārtās cīnījās konkursā ”Summer Rap Battle”, kura galvenā balva bija dziesmas ieraksts. Spraigajā finālā tika lemts, ka par uzvarētājiem kļūst divi konkursanti – Krisīts un Bergs. Abi vienojām, ka galveno balvu – ieraksta iespēju ”MicRec” studijā – izmantos, lai ierakstītu kopdziesmu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sākums bija patiešām daudzsološs, tomēr tagad kļuvis zināms, ka Bergs negaidīti atteicies no sadarbības.

”Bergs atteicās. Tā kā kopdarbs ir ievilcies, es palūdzu, vai viņš nevar ierakstu atdot man, un viņš piekrita.

Pašlaik meklēju studiju, kurā ierakstīties, jo materiāla, ko ierakstīt, ir daudz, un pats vēl līdz galam nezinu, ko izvēlēšos. Bet jā, kolīdz sarunāšu studiju, kur strādā attiecīgi šajā žanrā, tad arī dziesma būs,” Skaties.lv stāsta jaunais reperis Krisīts, īstajā vārdā Kristofers Skerškāns.

Atgādinām, ka vasaras beigās jaunu muzikālo materiālu solījis arī “Summer Rap Battle” skatītāju balsojuma uzvarētājs Dante, īstajā vārdā Mārtiņš Bruņenieks. Vairāk par to lasi šeit! 

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl