Komentāri
Reperu cīņu uzvarētājs negaidīti ”uzmet” kopdziesmas ierakstu
01.07.2017 Paldies Lati?am b?rs. Summer Rap battle fin?ls (Vladislavs Pro?kins/F64 / F64)

Divus mēnešus pēc jauno reperu cīņu ”Summer Rap Battle” noslēguma kļuvis zināms, ka cerētais ieraksts, kurā kopdziesmā bija plānots apvienoties abiem konkursa uzvarētājiem Krisītim un Bergam, tomēr nenotiks. Situāciju portālam Skaties.lv skaidro viens no mūziķiem.

Visu jūniju Vecrīgas bārā ”Paldies Latiņam” jaunie hiphopa un repa izpildītāji vairākās kārtās cīnījās konkursā ”Summer Rap Battle”, kura galvenā balva bija dziesmas ieraksts. Spraigajā finālā tika lemts, ka par uzvarētājiem kļūst divi konkursanti – Krisīts un Bergs. Abi vienojām, ka galveno balvu – ieraksta iespēju ”MicRec” studijā – izmantos, lai ierakstītu kopdziesmu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sākums bija patiešām daudzsološs, tomēr tagad kļuvis zināms, ka Bergs negaidīti atteicies no sadarbības.

”Bergs atteicās. Tā kā kopdarbs ir ievilcies, es palūdzu, vai viņš nevar ierakstu atdot man, un viņš piekrita.

Pašlaik meklēju studiju, kurā ierakstīties, jo materiāla, ko ierakstīt, ir daudz, un pats vēl līdz galam nezinu, ko izvēlēšos. Bet jā, kolīdz sarunāšu studiju, kur strādā attiecīgi šajā žanrā, tad arī dziesma būs,” Skaties.lv stāsta jaunais reperis Krisīts, īstajā vārdā Kristofers Skerškāns.

Atgādinām, ka vasaras beigās jaunu muzikālo materiālu solījis arī “Summer Rap Battle” skatītāju balsojuma uzvarētājs Dante, īstajā vārdā Mārtiņš Bruņenieks. Vairāk par to lasi šeit! 

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl