Reperis Elvijs izdevis rudenīgu dziesmu par attiecībām

Komentāri

Reperis Elvijs, īstajā vārdā Elvis Roziņš, pirmo rudens mēnesi sagaidījis ar jaunu videoklipu dziesmai “Ja Tu”. Tas ir otrais singls no jūlija beigās ar tādu pašu nosaukumu izdotā debijas minialbumu jeb EP.

“Dziesma ir par divu cilvēku, kuri viens otru mīl, bet dažādu apstākļu, atšķirību dēļ nevar būt kopā, attiecībām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Varētu pat teikt, ka noskaņa ir diezgan drūma, bet es ticu, ka kāds dziesmā kaut nedaudz varēs atrast sevi, kas man ir ļoti svarīgi, rakstot dziesmas,” jauno veikumu portālam Skaties.lv komentē 24 gadus vecais mūziķis.

“Par mīlestību nekad nepadodies,” teic Elvijs.

Dziesmas videoklipā liktenīgās meitenes lomā iejutusies daiļā modele Polīna Rozentāle.

Video: Elvijs – “Ja Tu”

Jau ziņojām, ka šovasar pēc divu gadu pauzes Elvijs atgriezās apritē, laižot klajā debijas mazalbumu jeb EP ”Ja Tu”. Ieraksts tapis sadarbībā ar ierakstu studiju ”PrimeTime Records”, un tājā iekļautas piecas jaunas kompozīcijas.

Singls ”Ja Tu”, kā arī pilnais EP pieejams visos lielākajos mūzikas straumēšanas servisos.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl