Komentāri

Reperis Elvijs, īstajā vārdā Elvis Roziņš, pirmo rudens mēnesi sagaidījis ar jaunu videoklipu dziesmai “Ja Tu”. Tas ir otrais singls no jūlija beigās ar tādu pašu nosaukumu izdotā debijas minialbumu jeb EP.

“Dziesma ir par divu cilvēku, kuri viens otru mīl, bet dažādu apstākļu, atšķirību dēļ nevar būt kopā, attiecībām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Varētu pat teikt, ka noskaņa ir diezgan drūma, bet es ticu, ka kāds dziesmā kaut nedaudz varēs atrast sevi, kas man ir ļoti svarīgi, rakstot dziesmas,” jauno veikumu portālam Skaties.lv komentē 24 gadus vecais mūziķis.

“Par mīlestību nekad nepadodies,” teic Elvijs.

Dziesmas videoklipā liktenīgās meitenes lomā iejutusies daiļā modele Polīna Rozentāle.

Video: Elvijs – “Ja Tu”

Jau ziņojām, ka šovasar pēc divu gadu pauzes Elvijs atgriezās apritē, laižot klajā debijas mazalbumu jeb EP ”Ja Tu”. Ieraksts tapis sadarbībā ar ierakstu studiju ”PrimeTime Records”, un tājā iekļautas piecas jaunas kompozīcijas.

Singls ”Ja Tu”, kā arī pilnais EP pieejams visos lielākajos mūzikas straumēšanas servisos.

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl