Reperis ansis paziņo par šķiršanos no sievas

8 komentāri
Reperis ansis paziņo par šķiršanos no sievas
OKSANA DŽADANA, F64

Reperis ansis, īstajā vārdā Ansis Kolmanis, vietnē “Twitter” pavēstījis, ka viņš un sieva Līva Kolmane nolēmuši šķirties.

Pēc septiņu gadu kopdzīves šķirtus ceļus nolēmuši iet atzītais pašmāju reperis ansis un viņa sieva Līva. Mikroblogošanas vietnē ”Twitter” ansis publicējis izvērstu skaidrojumu, kādēļ pieņemts šāds lēmums.

“Mēs ar Līvu izdomājām, ka vairs nebūsim vīrs ansis un sieva Līva. Ceram uz iespējami maz ķekša reakcijām un iespējami lielu saprati par to, ka mums vēl kādas pāris nedēļas vajadzēs laiku divatā, lai šo visu kārtīgi sakārtotu, un gribam, lai zināt, ka tikpat prātīgi un apdomīgi, kā mēs šos septiņus gadus močījām kopā, tikpat piesardzīgi un nosvērti esam nonākuši pie šī slēdziena, un abi, protams, neesam sen bijuši tik bēdīgi par kaut ko, bet, šķiet, vairāk pat jūtamies ļoti atviegloti,” raksta ansis.

”Kā mums iet? Droši vien krietni labāk, nekā varētu iedomāties klasisku šķiršanās ainu: mīļi, cieņpilni un ar lielām rūpēm vienam pret otru, jo abi arī vislabāk zinām, cik pēdējie divi gadi mūs ir salauzuši.

Protams, ik pa brīdim pabimbājam, bet vairāk smejamies un runājam par to, cik laba komanda esam bijusi un cik lieli draugi centīsimies būt arī turpmāk. Protams, jūs jau zināt, ka tas ne vienmēr tā darbojas, un mēs arī to zinām, ņemam vērā un pieņemam jebkuru scenāriju, kurš beigās īstenosies,” reperis atklāj saviem atbalstītājiem.

Mūziķis norāda, ka pāra attiecības ietekmējusi pandēmija. Abi nonākuši pie secinājuma, ka vēl vienu ”lokdaunu” nepārvarēs. ”Šo ”lokdaunu” un ziemu gan vairs neesam spējīgi pavilkt, kā varējām iepriekš, tas mums abiem sāka kļūt skaidrs pirms neilga brīža,” skaidro ansis.

Reperis piemin, ka turpinās sadarboties ar Līvu darba lietās, jo ”jo mēs vienkārši pārāk labi protam to darīt”.

8 komentāri