Reperi no Brocēniem izdod agresīvu dziesmu par mieru

3 komentāri
Reperi no Brocēniem izdod agresīvu dziesmu par mieru

Pašmāju hiphopa āres šoruden satricinājusi hiphopa apvienība no Brocēniem “101 kilometrs”, kas laidusi klajā jaunu dziesmu un mūzikas video “Miers” no gaidāmā albuma “K.E.K.S.”.

Kā klāsta mūziķi, dziesma “Miers” vēsta par pārmaiņām, par pieredzi, kas mūs izmaina, par jaunu sākumu, bet tajā pat laika par pagātni, kas mūs atveda līdz šim punktam.

“Dziesma sevī ietver sevis pieņemšanu, atteikšanos no vecā, uzdrīkstēšanos palikt par sevi, pat ja tas prasa lielu darbu un rada citu neizpratni un vēl daudz blakus parādību.

Darbs ir grūtības, grūtības mūs pilnveido un padara par cilvēkiem, tāpēc atceries, katra barjera ir svētība!” pauž hiphopa apvienības “101 kilometrs” dalībnieki.

Video: “101 kilometrs” jaunais singls

“Keksā ir četras sastāvdaļas, katram burtam ir sava nozīme: karš, eksistence, korupcija, sistēma,” gaidāmo albumu “K.E.K.S.” komentē mūziķi.

Grupā “101 kilometrs” apvienojušies Jandars, īstajā vārdā Jānis Markevics, kurš šovasar piedalījās vasaras lielākajās reperu cīņās “Summer Rap Battle”, Emīls (Emīls Vinters) un bītmeikers Kristaps Stumbrs (Zaiza).

Video: rīmju cīņu niknais batls – Jandars pret Bergu

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl