Regulāra frizēšanās un solārijs: Latvijas ballīšu meistars atklāj savus skaistumkopšanas knifiņus

10 komentāri
Regulāra frizēšanās un solārijs: Latvijas ballīšu meistars atklāj savus skaistumkopšanas knifiņus
FACEBOOK

”Ne tikai dāmām, bet arī vīriešiem ir jāizskatās un jāgrib izskatīties labi. Ja esam prasīgi pret pretējo dzimumu, tad mums pašiem arī jābūt pievilcīgiem. Vai kopts vīrietis ir slikti?” sarunā ar Skaties.lv pauž Latvijas galvenais ballīšu meistars, pazīstamais dīdžejs [Ex] da Bass, kurš neslēpj – regulāra naktsdzīve atstāj nospiedumus izskatā.

Katram ir sava izpratne un redzējums par to, kas ir kopts un kas ne, novērojis [Ex] da Bass. ”Elementāra higiēna un tīrs apģērbs ir pašsaprotama lieta, taču labas smaržas, mūsdienīgs matu griezums – tas arī nav mazsvarīgi,” teic ballīšu pavēlnieks, kurš tradicionāli gada sākumā dodas Latvijas klubu tūrē.

Pēdējos gados arī vīriešu vidū populāras kļuvušas vaksācijas, masāžas, solārija mākslīgais iedegums, manikīrs. Tā kā, spēlējot ballītes, formā jābūt visu nakti, arī [Ex] da Bass savai ārienei velta ne mazums pūļu.

”Vaksācijai laikam nē, jo man tā īsti pat nemaz nav ko vaksēt. Masāžām gan saku jā. Man pašam īsti tam nesanāk laika, taču apzinos, ka vajadzētu, jo man ir problēmas ar muguru (lai dzīvo autosports!).

Manikīrs – tas laikam vairāk dāmām, bet uz solāriju gan aizeju. Pēdējā laikā – vismaz reizi nedēļā uz padsmit minūtēm.

[Ex] da Bass

[Ex] da Bass
Dīdžejs

Neesmu vairs pirmā svaiguma čalis, bet solārijs man palīdz izskatīties mundrākam, jo naktsdzīve, kā zināms, atstāj un arī turpmāk atstās savas pēdas manā organismā, izskatā. Ja ar solāriju nepārcenšas, āda izskatās maigāka un samtaināka.

Var jau visu ko, bet to jādara prātīgi, ar mēru.

Frizieri apmeklēju regulāri – vismaz reizi mēnesī. Pareizāk sakot, viņa apmeklē mani. Man ir superīga frizierīte Ļena,” savus ikdienas rituālus skaistumkopšanas jomā atklāj [Ex] da Bass.

Kopš uzmirdzēšanas pašmāju šovbiznesā pirms 20 gadiem daudzus piesaistījuši [Ex] da Bass nemainīgi balinātie mati. Kā atklāj dīdžejs, viņa dabīgā matu krāsa ir tā saucamais Latvijas pelēkais, bet pirmais eksperiments ar balinātāju piedzīvots pusaudžu gados.

”Pirmo reizi matus jaunības dullumā izbalināju 15 gadu vecumā. Patika rezultāts, pieradu un daru to arī šodien.

Bet vispār mani blondie mati ir arī tāda kā mana vizītkarte, un pēc tiem mani atpazīst. Ja kāds prasa: “Eu, kurš šovakar spēlēs diseni?” “Nu tas blondais dīdžejs! “Āāāā – nu skaidrs, tas taču [Ex] da Bass.” Smieklīgi, bet fakts!” saka viens no Latvijas pazīstamākajiem balinātu matu īpašniekiem.

Savu ģērbšanās stilu ballīšu meistars raksturo kā samērā brīvu, taču skapī atrodams arī smokings oficiālākiem pasākumiem.

”Iekšēji jūtos vēl dikti sprigans un, tā kā esmu dīdžejs, ģērbjos, lai justos brīvi, bet tajā pat laikā ar odziņu. Man ir miljons T kreklu ar dažādiem zīmējumiem, vairāku krāsu bikses. Ikdienā mājās ģērbjos sportiski, bet, esot uz skatuves, man ir jābūt māksliniekam un iespēju robežās jāizskatās pieklājīgi,” Skaties.lv akcentē 34 gadus vecais [Ex] da Bass.

Jautāts, kas, pēc viņa domām, vīrieti padara vīrišķīgu, [Ex] da Bass teic, ka šajā ziņā medaļai ir ne tikai divas puses: ”Te nav runa tikai par izskatu – sportisku miesas būvi, stilīgām drēbēm, koptumu, bet arī par to, kāda ir vīrieša iekšējā pasaule, kā viņš sevi pasniedz, cik daudzpusīga ir viņa personība, cik pieredzējis viņš ir lietās un vai ar viņu vispār ir interesanti komunicēt un kopā pavadīt laiku.”

10 komentāri