Rassell kopā ar jaunu dziedātāju piedāvā singlu “FaceTime” par attāluma attiecībām

0 Komentāru
Rassell kopā ar jaunu dziedātāju piedāvā singlu “FaceTime” par attāluma attiecībām

Kopīgā dziesmā “FaceTime” ir apvienojušies divi pašmāju mākslinieki – pieredzējušais mūziķis un producents Rassell (Ruslans Kuksinovičs) un jaunais censonis Hatty (Artūrs Hatuļevs), kurš plašākai publikai zināms pēc darbošanās projektā “Milleny” kopā ar reperi Reiku.

Jaunā dziesma ”FaceTime” stāsta par attālinātām pāru attiecībām, kuriem dažādu apstākļu dēļ nav iespējas tikties, taču mūsdienu tehnoloģiju dēļ viņiem ir iespēja redzēt un dzirdēt vienam otru, sazinoties videozvanā.

Līdzās jaunai dziesmai tiek piedāvāts arī vasarīgs videoklips, kura producents un montāžas režisors ir Rassell, bet operators – Kaspars Kambars.

Dziesma tika pabeigta jau janvārī, taču pirmā video daļa tika filmēta maija sākumā Jūrmalā, kur mākslinieki izmantoja “uzķūnēto” automašīnu “Jeep Wrangler Hustle”. Bet videoklipa otrā daļa uzņemta jūnija beigās uz luksusa motorjahtas “Princess 61 Flybridge”.

Dziesmas mūzikas autors ir Rassell, tekstu sarakstījuši Rassell un Hatty. Dziesmu producējis un skaņas apstrādi veicis Rassell. Papildus ģitāru iespēlējis Elvijs Grafcovs no apvienības ”Very Cool People”.

Jaunā dziesma ”FaceTime” ir pieejama mūzikas straumēšanas platformās “Spotify”, “iTunes” un citās.

0 Komentāru