Ralfs Eilands priecē ar jaunu dziesmu

0 Komentāru

Darbu pie jauna albuma sācis dziedātājs Ralfs Eilands, un “900 sekunžu” skatītājiem bija iespēja ielūkoties tā tapšanas procesā. Šodien plašākas sabiedrības vērtējumam Ralfs nodod savu jaunāko dziesmu – “Viss, kas man pieder”.

Jaunākā skaņdarba ”Viss, kas man pieder” mūzikas autors ir Ralfs Eilands un Reinis Briģis. Dziesmas tapšanā piedalījies arī producents DJ Monsta, kuram ir nozīmīga loma Ralfa gaidāmā albuma skaņdarbu ierakstos.

Dziesmas teksta autori ir Ralfs un Kaspars Breidaks — tandēms, kas skatītājiem ierastāks ir ”Mēs jūs mīlam” izrādēs, kas turpinās priecēt apmeklētājus 14. un 26. oktobrī ”Hanzas peronā”.

”Ir nenoliedzami, ka mūsu draudzība ar Kasparu Breidaku turpina mutēt un attīstīties. Sākām ar savstarpējiem izaicinājumiem TV, radio pārraidēs un nu jau spēlējam izrādes un kopā rakstām dziesmas.

Ir prieks, ka mēs ar skatītājiem varam atkal tikties siltās un mājīgās iekštelpās, lai caur joku parunātu par visu, kas ar mums pa šo laiku ir noticis! Iespējams, arī nodziedāsim ”Viss, kas man pieder”, jo dziesmu tās tapšanas procesā ik pa laikam sūtīju Kasparam, kurš, saņemot gala versiju, tā sapriecājās par dziesmas ”dzimšanas” procesa vērošanu, ka ierosināja to varbūt arī nospēlēt izrādē. Varbūt, jo ”Mēs jūs mīlam” neko nevar paredzēt.

Tieši tādēļ šis projekts ir viens no maniem dzīves amerikāņu kalniņu augstākajiem braucieniem, jo tas ir neparedzams, bet… rēcīgs.

Ja nesanāk parēkt ar mums, tad skatītāji to noteikti varēs darīt par mums. Mēs ar Kasparu šo notikumu spēlējam atkailinātiem nervu galiem, jo uzskatām, ka patiess cilvēks spēj gan sasmīdināt, gan ļauj aizdomāties vai pat nobirdināt kādu asaru,” saka Ralfs Eilands.

Dziesma ”Viss, kas man pieder” pieejama ”YouTube”, kā arī visos populārākajos straumēšanas servisos.

0 Komentāru