Ralfs Eilands gūst panākumus konkursā, kurā savulaik piedalījās Kristīna Agilera

1 komentārs
Ralfs Eilands gūst panākumus konkursā, kurā savulaik piedalījās Kristīna Agilera
FACEBOOK

Latviešu dziedātājs Ralfs Eilands ieguvis otro vietu starptautiskajā TV konkursā ”Cerbul de Aur” jeb ”Zelta briedis”, kas no 22. līdz 25. augustam notiek Rumānijas pilsētā Brašovā.

”Starptautiskajā Rumānijas TV konkursā/ festivālā ”Cerbul de Aur”, kurā reiz kā dalībniece piedalījās Kristīna Agilera, es nupat ieguvu 2. vietu.

Paldies visiem, kuri turēja īkšķus, paldies Mārim Jēkabsonam par aranžiju orķestrim, paldies Oskaram Timbaram par skatuves gaismām! Nāciet uz ”Cits Pauls” koncertiem, jo tieši šī komanda no turienes ir cēlusies! Mīlu visus. Priekā! Dzīve ir skaista!” pēc konkursa rezultātu paziņošanas sociālajos tīklos priecīgi ziņoja Ralfs.

Konkursa galveno balvu izcīnīja dziedātāja Eliza G. no Itālijas, pirmajā vietā ierindojās austriešu dziedātāja Sara De Blue, bet trešo vietu ieguva lietuviešu zvaigzne Monika Marija.

Festivālā kā galvenais māslinieks uzstājās īru popmūziķis Ronans Kītings, kurš savu karjeru sāka puišu grupā ”Boyzone”.

Otrā vieta konkursā nav vienīgais Eilanda ieguvums festivālā. Tā laikā iekrita Ralfa vārda diena, un dziedātājs atklāja, ka saņēmis labāko vārdadienas dāvanu mūžā. Proti, konkursa otrajā diena Ralfs izpildīja žūrijas locekles Loredanas dziesmu ”Apa” rumāņu valodā, par ko klausītāji bijuši īpašā sajūsmā.

”Publika bija tik uzlādēta, ka pēc mana priekšnesuma ar skaļām ovācijām neļāva kāpt nost no skatuves. Darbs ir padarīts. Miers. Beidzot. Tagad es varu laimīgs iet svinēt!” atzina dziedātājs.