Pagājušajās brīvdienās kļuva zināmi vēl divi dziedātāji, kuri turpinās cīnīties par iespēju pārstāvēt Latviju uz lielās ”Eirovīzijas” skatuves Portugālē. Par šīs kārtas vienu no lielākajiem pārsteigumiem kļuva dziedātāja Markus Rivas, kuram iepriekš tika prognozēti lieliski panākumi, izslēgšana no tālākas cīņas. Kā portālam Skaties.lv atzina komponists Raimonds Pauls, tieši Markus Riva būtu bijis cienīgs būt starp konkursa finālistiem.

Atpakaļ uz rakstu

17 komentāri

 • Nu nez

  Nu nez

  Nu nez, man gan Markus liekas tāds kā teātris. Viss iestudēts, nekā īsta. Kā nav standarta situācija, kura simtreiz atstrtadāta, tā uzreiz nezon ko darīt, raustās, stostās... Ir sajūta ,ka viņš grib būt tas, ko viņš tēlo, bet tas īsti nav viņam radīts... Cenšas jau dikti, bet nu nesanāk, nesanāk...
 • Raimis

  Raimis

  Kārtējais izbrauciens uz tautu,nesaprot ko savēlē ko sabalso.
 • Eirovīzija

  Eirovīzija

  Markus, Tu esi talantīgs. Tev noteikti jāpiedalās Eirovīzijā. Tu to vari, parādi kas ir Latvija.
 • Raitis

  Raitis

  Nu, tie kuri var ko izdarīt, nevēlas piedalīties, savukārt tie, kuri piedalās ir jābūt pašiem klaunam par to, ko viņi dara, jā redzu tikai Markusu, pārējie, nu bum of.
 • Toto
  0 -11 -11

  Toto

  Vai tad jūs nesaprotat! Pauls ierēc,Markus profesionāli diemžēl Nevelk.
 • Kaimiņš

  Kaimiņš

  Paldies Paulam par viedokļa izklāstu! Prieks ka kāds pasaka kā ir. Skatītāji balsojot nedomā kā dzidātājs izksatīsies lielās Eirovīzijas kontekstā, bet balso tādēl ka čoms vai dzismu pavada asarains stāsts. lielākā daļa diemžēl tur ir diletanti
 • Bubucis

  Bubucis

  Nepatīk mūždien aizskarošie žūrijas izteicieni par Markus Rivu.Es viņu vispār neklausos,bet tāpēc jau nav jāņirgājas par cilvēku.Un kas tai žūrijā sēž-caurkritušie-un baigi spriež.Tālāk par Latviju tikuši nav.
 • andrejs

  andrejs

  es arī balsoju par Markusu, jo uzskatu,ka viņš šajā kārtā ir profesionālākais,un arī dziesma bija klausāma....
 • Anta

  Anta

  Urā!Taisnība uzvarēja!!!Pauls arī malacis!Tagad Markus tikai līdz uzvarai!Šim ir jābūt tavam gadam!
 • DOREMI

  DOREMI

  ar talantu vien nepeietiek ,,joprojaam UZSKATU LAI VAI KADA BALSS ,VOKALAIS PEDAGOGS IR VAJADZIGS ARI VINAM ,JO TAS TIKAI DOS BALSIJ SKANEJUMU PALSAKU ..ja nee tad latvijas merogaa bus gana labi ar to kas ir ,,TAAPEC MARKUS MEKLEE PILNVEIDOT VOKALU LIDZ EIROVISIJAI NOTEIKTI !!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!