17 komentāri
Raimonds Pauls: Markus Riva ir talantīgs, viņam vajadzētu būt “Eirovīzijas” finālā
LETA

Pagājušajās brīvdienās kļuva zināmi vēl divi dziedātāji, kuri turpinās cīnīties par iespēju pārstāvēt Latviju uz lielās ”Eirovīzijas” skatuves Portugālē. Par šīs kārtas vienu no lielākajiem pārsteigumiem kļuva dziedātāja Markus Rivas, kuram iepriekš tika prognozēti lieliski panākumi, izslēgšana no tālākas cīņas. Kā portālam Skaties.lv atzina komponists Raimonds Pauls, tieši Markus Riva būtu bijis cienīgs būt starp konkursa finālistiem.

”Markus Riva ir nenoliedzami talantīgs un noteikti bija pelnījis būt finālā. Varbūt kādreiz var diskutēt par viņa repertuāru, bet dabīgi, viņš ir visvairāk sagatavotākais un nenoliedzami pieredzējušākais dziedātājs. Uz tā fona viņš ļoti atšķiras no pārējiem.

Tikai nezinu, ko dara balsotāji. Tā tas ir vienmēr. Tauta ir tauta, bet, kad aizbrauks uz lielo finālu, tur mūsu tautas vairs nebūs. Kas tas būs?” pārdomās pēc ”Eirovīzijas” atlases otrā pusfināla ar Skaties.lv dalās Raimonds Pauls.

Uzmanību! Markus Riva tomēr iekļuvis “Eirovīzijas” finālā. Vairāk lasi šeit!

Pati ”Eirovīzijas” atlases norise, pēc Paula domām, prasās pēc būtiskiem uzlabojumiem un nopietna darba.

”Atklāti runājot, tajā pašā pasākumā ir ļoti vāji momenti. Ir jādomā par visu to uzvedumu, arī par to, kas vada. Vairāk nekā skaidrs, ka konkurss noris amatieru līmenī. Gaismas ir, viss kaut kas ir, bet mēs jau meklējam dziedātāju, mums kopīgiem spēkiem vajadzētu atrast talantu, kurš pārstāvēs Latviju. Ja mēs pretendējam uz profesionālu līmeni, pie tās lietas ir nopietni jāstrādā,” pauž komponists.

Tāpat Pauls norāda, ka gadījumā, kad nav iespējams izraudzīties pietiekami talantīgu valsts vārda nesēju Eiropā, nevajadzētu baidīties konkursu izlaist: ”Ir valstis, kas ir atteikušās. Šogad nepiedalīsies, pagaidīs, kas būs vēlāk. Piedalīties ”Eirovīzijā” nav obligāti.”

Pēc viņa domām, ir viena lieta, kas vienmēr uzvarēs:

Raimonds Pauls

Raimonds Pauls
Komponists un pianists

”Uzvarēs tas, kuram ir balss. Kurš atvērs muti un kuram būs ko parādīt, tas arī uzvarēs. Un nekādi specefekti vairs nav vajadzīgi.”

Kā lielisku piemēru Pauls min pērnā gada ”Eirovīzijas” uzvarētāju portugāļu dziedātāju Salvadoru Sobralu, kura uzvara daudziem bija pārsteigums. ”Bija vienkāršs meldiņš, cilvēkiem ”pielipa”, tas visiem patīk, un, lūdzu, rezultāts!” norāda Pauls.

Sev ierastā manierē ar bagātīgu humora pieskaņu Pauls atklāj savu ”Eirovīzijas” stāstu: ”Arī es visu mūžu gribēju piedalīties, bet mani jau pirmajā kārtā izmeta ārā. No manas dziedāšanas nekas nesanāca. Ir viens gabals ierakstīts Radiofonā, kuru te pa kluso klausās un par mani ņirgājas. Tas bija pirmais latviešu reps. Ierakstīts kādā 1970. gadā – pirms ”revolūcijas”.”

TOP komentāri

 • ..
  +37 +30 -7

  ..

  Katru gadu Markus cenšās, bet mūsu tauta un žūrija tikai pasmejās par to, ka viņš ir Supernovas "veterāns", nesaprotot to, ka viņš ir vienīgais, kas iet tur, lai parādītu savu talantu, nevis tiktu pie naudas. Skumji, ka cilvēki nedzird viņa talantu un neredz, ka par viņu nobalsoja visvairāk spotify un youtube, bet ne reizi neviens nepieminēja to grupu, kas tika tālāk otrajā atlasē.
 • Uhu
 • Anta
  +30 +21 -9

  Anta

  Urā!Taisnība uzvarēja!!!Pauls arī malacis!Tagad Markus tikai līdz uzvarai!Šim ir jābūt tavam gadam!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl