Raimonda Paula leģendārā dziesma “Dāvāja Māriņa” ierakstīta jaunā versijā

Čellu trio “Melo-M” sadarbībā ar pazīstamo dziedātāju Dināru Rudāni šonedēļ izdevusi jaunu dziesmu – savdabīgu un jaunu versiju par vienu no populārākajām Raimonda Paula dziesmām “Dāvāja Māriņa”, kas kalpo kā priekšvēstnesis čellistu un Rudānes gaidāmajām koncertaktivitātēm mūzikas programmas “Pieci elementi” ietvaros.

Atpakaļ uz rakstu

11 komentāri

 • Ome

  Ome

  Taisnìba...dziesma tika noßpikota no àrzemèm.
  Bet tad internets nebija. Daudz par ßo dziesmu rakstìts jutubè. Un tà nav vienìgà Paula nozagtà dziesma.
 • fui

  fui

  Briesmīgs izpildījums ar krievisku , tizlu akcentu. Tas šajā dziesmā neiederas. Častuškas Ģiankai dziedāt labāk izdotos. Orģināls ir izcils, ar šo meimurojumu nesalīdzināms.
  Rudāne! Neapkauno latviešu dziesmas!!!
 • lira

  lira

  Ļoti skaisti! Negribu nevienu aizvainot,bet labāks kā oriģināls.
 • Aija

  Aija

  Ļoti skaists, izjusts izpildījums, mīļie, komentētāji, ejiet laikam uz priekšu, katrā versija ir ar skaistu izpildījumu, protams oriģināls ir oriģināls, tas nenozīmē, kad katrs nākamais izpildījums ir sliktāks, ja nepatīk, ejiet paši uz skatuves un dziediet.
 • vsp

  vsp

  Musulmaņu kultūras piekritējai un atbalstītājai nav pieklājīgi dziedāt šādu dziesmu un vē pie tam tik piedauzīgā izskatā!
 • Guntis Žerba
 • smits

  smits

  Daudzus gadus atpakaļ, kad šo dziesmu dziedāja A.Kukule, mēs to uztvērām ar citām acīm un ausīm. Laikam ejot viss ir mainījies, arī mēs, tamdēļ nav jāpeļ, ka dziesmai cits izpildījums un cita dziedātāja. Patīk vai nepatīk, tas jau paša katra lieta.
 • spriidiic

  spriidiic

  Šito pauls nokopēja no vienas irāņu dziedātājas priekš pugačovas . Krieviskajā versijā pat vārdi bija saglabāti tuvu oriģinālam . Pēc pāris gadiem parādījās latviskā versija . Dziesmu pirmoreiz dziedāja , ja nekļūdos , viņas skatuves vārds bija Goguša , 1969. gadā . Dižais pauls atkal kaut ko ,,aizņēmās,, .
 • Pārsla
 • man nepatīk

  man nepatīk

  Līdz galam dziesmu nespēju noklausīties. Briesmīgs izpildījums. Neizklausās, ka viņa būtu latviete, bet, ok., Puķins arī var dziedāt šo dziesmu. Neviens nepārspēs orģinālizpildījumu, vēl jo vairāk kaut kāda Rudāne. Solistei vajadzētu būt arī pievilcīgai pēc skata, jo šī nav dziesma par monstriem. Apģērbusies slēpošanas biksēs ar nošļukušo pupu skavojumu. Šai muzikantei iesaku vismaz noklausīties un paskatīties orģinālu, kāds tur skaistums , skats un sirsnība... un padomāt, vai viņa cienīga ir izpildīt publiski šo dziemu, jo viņa tak esot MUSULMANIETE!!!!:DDDD

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!