Radošs risinājums ballītei ierobežojumu laikā: dziedātāja ANNNA sarīko šovu automazgātuvē

1 komentārs
Radošs risinājums ballītei ierobežojumu laikā: dziedātāja ANNNA sarīko šovu automazgātuvē
PUBLICITĀTES FOTO

Nīderlandē mītošā latviešu dziedātāja Anna Madara Pērkone jeb ANNA laidusi klajā savu minialbumu. Tā prezentēšanai apkārt valdošo ierobežojumu laikā viņa atradusi radošu pieeju. Tā kā minialbuma galvenā dziesma ”French Toast” ir par mantiskām vērtībām un izrādīšanos, dziedātāja tā iznākšanu nosvinējusi ar tiešsaistes priekšnesumu no auto mazgātuves.

6. februāra vakarā, svinot albuma iznākšanu, faniem piedāvāts unikāls trīs minūšu šovs no automazgātuves, kura galvenajās lomās – ANNNA  un Nīderlandiešu producents Bastian Benjamin dejoja un dziedāja mašīnā, kamēr spēkrats no ārpuses tika sapucēts.

Video redzamas neskaitāmas gaismiņas un burbuļojošs ūdens, kamēr mašīnas iekšienē abi mākslinieki līksmo un izpilda dziesmu.

”Mortgage On Toast” EP iekļauj piecas dziesmas, kuras izklāstīs autobiogrāfisku stāstu par 21. gadsimta ”mileniāļu paaudzes” problēmām.

ANNNA minialbums iesākas ar tādām tēmām kā karjera, globālā sasilšana un izdegšana. Tikmēr albuma beigās dziedātāja ar ļoti pozitīvu toni ironiski pasmejas par visām tām lietām, ko mums nācās pārdzīvot 2020. gadā.

Lielāko daļu minialbuma ANNNA pilnībā producējusi un sarakstījusi pati, kamēr divas dziesmas ir sadarbība ar Nīderlandiešu mākslinieku un producentu Bastian Benjamin. Arī viena no dziesmām, ‘Oops’ speciāli radīta Nīderlandiešu jaunās modes šovam ‘Fashion Clash’, kur dziedātāja uzstāsies 27. februārī.

Tā kā šajos laikos klātienē nosvinēt nav iespējams, dziedātāja saviem lielākajiem faniem pa pastu izsūtīs organiskas bezalkaholisko kokteiļu paciņas, lai arī viņas klausītāji kopā var uzsaukt tostu.

Spied un klausies ŠEIT!

1 komentārs