Radīta latviešu dziesma, kuru izdziedāt spēs tikai retais

2 komentāri
Radīta latviešu dziesma, kuru izdziedāt spēs tikai retais
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Trīs draugu nopietni nenopietnā apvienība no Jaunpils ”Tūkstoš ceļi” piedāvā klausītājiem savu jaunāko singlu ”Pavasara dziesma”. Kā Skaties.lv atklāj mūziķi, dziesma ir viegli dauzonīga, bezbēdīga, pilna ar zemtekstiem un vārdu spēlēm. Un – kas interesantākais – tai ir teju neiespējami padziedāt līdzi.

Dziesma atnākusi ļoti viegli un pēkšņi, pavasara saulē sēžot pie dīķa – Skaties.lv stāsta grupas pārstāvis Jānis Puzaks.

”Pavasara dziesmā” grupas dalībnieki nolēmuši paspēlēties ar vārdiem.

”Latviešu valoda ir ļoti bagāta, tai ir tik daudz aizmirstu vecvārdu, vietvārdu un sarunvalodas vārdu, ka būtu grēks to neiekļaut kādā jestrā un bezbēdīgā dziesmā, tā grupa. Saviem klausītājiem ”Tūkstoš ceļi” novēl baudīt pavasari un spēlēties ar vārdiem,” aicina mūziķis.

Dziesma ierakstīta Tukuma kultūras namā pie skaņu inženiera un producenta Valērija Černeja.

Apvienība ”Tūkstoš ceļi” pastāv neilgi, taču tās dalībnieki iepriekš ir darbojušies zināmākās un mazāk zināmās grupās. Grupas sastāvā ir Artūrs Dumbris, Jānis Puzaks, Zane Bremmere.

Šis ir grupas otrais singls, iepriekšējais ‘’Laika mašīna” radīts pagājušogad, tam ir aizkustinoša animēta videoversija, kas veiksmīgi startējusi Baltijas filmu festivālā. Neparasto klipu noskaties TE!