“Radio trio” Madarai jauna dziesma un aizraujošs video

0 Komentāru

Muzikālajā šovā “X Faktors” iepazītās grupas “Radio trio” dalībniece, dziedātāja un komponiste Madara Dzintara plašākas sabiedrības novērtējumam nodevusi jaunu dziesmu “Neatlaid”, kurai pati radījusi aizraujošu video.

Jaunā dziesma ”Neatlaid” ir stāsts par iekšējo dzinēju, kas ir mūsos katrā, par motoru, kas griež pasauli un idejas, liek darboties lietām un tuvoties mērķiem.

”Pēdējā laikā ne vienu vien reizi ir gribējies padoties, atmest visam ar roku, un ierakties zem segas. Dziesma ”Neatlaid” ir par sevis saņemšanu rokās, paskatīšanos sev acīs un pateikšanu: ”Davaj, saņemies! Izdari līdz galam!” stāsta Madara.

“Tas būtu tik jaudīgi, ja kāds, noklausoties šo dziesmu, tiešām saņemtos izdarīt to lietu, kas sen jau gaida, vai sajustu iedvesmu pabeigt iesākto”, saka dziedātāja.

Līdz šim Madara radījusi ekspresīvus un krāsainus video dažādiem latviešu izpildītājiem, bet jau sen gribējusi izveidot neparastu un interesantu video arī kādai savai dziesmai, un ”Neatlaid” bija ideāli piemērota.

“Video radīšanai izmantoju senus arhīva materiālus, atdzīvinot tēlus un ieliekot tos jaunās, negaidītās situācijās. Stāsts par nepadošanos, man atgādināja par tām vēsturiskajām personībām, kas neapstājās pie problēmām, bet turpināja ceļu līdz rezultātam, tāpēc šie senie zīmējumi, grafikas un kartes, manuprāt, lieliski papildina dziesmas ideju, padarot to vēl dziļāku un daudzslāņaināku,” skaidro dziedātāja.

Madara Dzintara ir viena no Rīgas gospelkora solistēm, kā arī grupas ”Radio Trio”, kas iekļuva šova “X Faktors” finālā 2018. gadā dalībniece, 2019. gadā pārstāvējusi Latviju starptautiskajā dziedātāju konkursā “Jaunais vilnis” Sočos.

Jau vairākus gadus dziedātāja pati raksta mūziku. Kā pirmā solo projekta dziesma iznākusi ”Elpo viss” (2016). Madara Dzintara vairākkārt uzvarējusi radio SWH jauno izpildītāju konkursā ”Priekšnams” ar dziesmām ”Ezers” (2017) un ”Pavasaris” (2019). Madara izdevusi singlu kopā ar dziedātāju Ati Zviedri, sadarbojoties ar igauņu producentu Allan Kasuk ”Starp abām pusēm” (2019), izdots singls ”Piedod” (2020), kura producents ir Dj Rudd, dziesma ”Putenī” (2020), ”Tā nevar būt” (2021).

”Neatlaid” vārdi un mūzika – Madara Dzintara, producents Kaspars Ansons, liriku video Madara Dzintara. Dziesma jau ir klausāma Spotify, Deezer un citās mūzikas straumēšanas platformās. Darba radīšanai ir izmantots LaIPA stipendijas finansējums.
0 Komentāru