Puzikova jaunajā videoklipā gozējas apetītlīga daiļava

5 komentāri
Puzikova jaunajā videoklipā gozējas apetītlīga daiļava
Linda Ofelia Rutule

Ar jaunu dziesmu savus fanus iepriecinājis dziedošais policists Nikolajs Puzikovs. Viņš maija pēdējā nedēļā izdevis jaunu vasaras hitu ”Ne par ko”, kam radīts arī juteklisks videoklips.

Dziedātājs un Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes kārtībnieks Nikolajs Puzikovs vienmēr ir vēlējies savā repertuārā iekļaut dziesmas, kas uzrunā klausītājus, ir pozitīvas un kas varētu skanēt klubos, pludmalēs un privātās ballītēs. Arī viņa jaunākais veikums ”Ne par ko” ir vasarīga, pozitīva un moderna dziesma, norāda “MicRec”.

Dziesmas autors ir viens no pēdējā laika ražīgākajiem dziesmu autoriem – Gatis Mūrnieks, ar kuru sadarbība aizsākās, jau ierakstot duetu ar Katrīnu Binderi dziesmā ”No ziemeļiem uz dienvidiem”.

”Šī ir mūsu sadarbības ”otrā sērija”. Nenoliedzu, ka man Gata rakstītās dziesmas ļoti simpatizē, jo ir gana vienkāršas, melodiskas un viegli uztveramas.

Dziesma “Ne par ko” pievērsa manu uzmanību jau pirmajā klausīšanās reizē. Skaņdarbs rada manī patiesas emocijas un sakrīt ar maniem dzīves notikumiem. Līdz ar to dziesma ir man ļoti personīga,” norāda Puzokovs.

Dziesmu aktuālās skaņās ietērpis producents Gints Stankevičs, kurš dziesmai piešķīra deju mūzikai raksturīgu skanējumu, kas sākotnēji nebija ieplānota.

”Manuprāt, gala rezultāts ir ļoti labs, un, kā uzsvēra mans draugs, DJ un producents Roberts Lejasmeijers, latviešiem nav daudz šāda stila dziesmu,” teic dziedātājs.

Puzikovam šī nav pēdējā sadarbība ar Gati: ”Mums padomā ir vēl pāris kompozīcijas, kuras plānojam ierakstīt un izdot.”
Dziesmas videoklipa autors ir producents DJ Dween (Kaspars Dvinskis). Video romantiskākā daļa filmēta ”Monika Centrum Hotel”. Galvenās sieviešu lomas atveidotāja ir modele Tīna Lazdāne.

Noskaties!