Pusotra gada rezultāts! Līga Rīdere nodemonstrē, kā mainījies viņas ķermenis un aicina citas dāmas – sportot kopā ar viņu

1 komentārs
Pusotra gada rezultāts! Līga Rīdere nodemonstrē, kā mainījies viņas ķermenis un aicina citas dāmas – sportot kopā ar viņu
INSTAGRAM

Dziedātāja, šova ”X Faktors” zvaigzne, trīs bērnu māmiņa Līga Rīdere pirms pusotra gada kļuva par māmiņu trešajai atvasei un uzreiz pievērsās sportam, lai atgūtu formu. Mūziķei tādu baudu sagādāja sports, ka viņa ir ieguvusi formu par kādu pat nesapņoja.

Sociālajā tīklā ”Instagram” Līga publiskojusi ierakstu, nodemonstrējot savas grandiozās pārvērtības – sākot no grūtniecības, beidzot ar pēdējiem pārvērtību rezultātiem.

Tikai 15 minūtes! Rīdere demonstrē sportisko rutīnu, kas palīdzēja zaudēt 25 kilogramus liekā svara

”Tas stāvoklis, kurā esi šobrīd, nav mūžīgs, ja izvēlies rīkoties citādāk. Es esmu tāda, kādu dzīvi dzīvoju,” tā Līga.

Līga atzīst, ka sevi mainīt nav viegli, bet tas ir labākais, kas var notikt. Viņa negrimst neapzinātā vainas sajūtā par neizmantoto potenciālu un nestāv uz vietas.

”Cilvēki bieži atsakās no kāda sapņa, jo nekad nav neko tādu piedzīvojuši, netic, ka viņiem, kas tāds ir iespējams. Bet es ticu! Es ticu sev! Šo sajūtu var nopelnīt – strādājot ar sevi katru dienu,” raksta Līga.

Līgas grandiozās pārvērtības parāda ikvienam, ka viss iespējams, ja tikai dara un neslinko!

”Sāc atgūt sevi programmā kopā ar mani un varēsi sākt savu ceļu uz jaunu dzīvi. Laimīgāku! Es vairs nepieņemu atrunas, ka man šodien nav laika, spēka, līdzekļu vai motivācijas. Man ir laiks visam, kas man ir ļoti svarīgi. Es esmu ļoti svarīga – vissvarīgākā,” paziņo Līga.

Vēlies atgūt lielisku formu? Raksti Līgai!
1 komentārs