Pugačovas un Galkina ģimene sarūpējusi sirsnīgu sveicienu pareizticīgo Lieldienās

Pievienot komentāru
Pugačovas un Galkina ģimene sarūpējusi sirsnīgu sveicienu pareizticīgo Lieldienās

19. aprīlī pareizticīgo pasaulē tiek svinētas Lieldienas, un daudzu piemēram apsveikt Kristus augšāmcelšanās svētkos sekojis arī krievu humorists un TV raidījumu vadītājs Maksims Galkins.

Galkins, kurš aktīvi rosās sociālajos tīklos un nenogurstoši informē atbalstītājus par savām ikdienas gaitām, vairāk nekā septiņus ar pusi miljonus “Instagram” sekotāju iepriecinājis ar ģimenisku video.

Nelielajā reportāžā no mājām Galkins nofilmējis savas sešus gadus vecās atvases Ļizu un Gariku, kuri skaisti deklamē dzeju.

Priekšnesuma noslēgumā bērniem pievienojas arī māmiņa Alla Pugačova, un, kamēr tētis palicis aiz kadra, četrotne vienojas kopīgā sveicienā svētkos.

View this post on Instagram

Христос воскрес!

A post shared by Максим Галкин (@maxgalkinru) on

Klipiņš īsā laikā izpelnījies milzu popularitāti – dažu stundu laikā to noskatījušies vairāk nekā viens miljons “Instagram” lietotāju.

Atgādinām, ka nedēļas laikā šī jau ir otrā reize, kad dvīņi uzstājas ar dzeju – 15. aprīlī 71. dzimšanas dienu svinēja dziedātāja Alla Pugačova, un jubilāres paši tuvākie cilvēki viņu sveica aizkustinošā veidā.

Mīļš video: Allu Pugačovu dzimšanas dienā sveic bērni un mīļotais Maksims