4 komentāri
Pudniks atgriežas apritē ar Daņiļenko un ”Apvedceļa” solista atbalstu
Privātais arhīvs

Šonedēļ ar patīkamu vēsti savus talanta cienītājus iepriecinājis mūziķis Kaspars Pudniks, kurš pēc čigānu mūzikas grupas ”Riči Baltican” izjukšanas šovasar bija nozudis no aktīvās koncertdzīves. Mūziķis izziņojis koncertu “Paldies, Tev Draugs”.

”Koncerts “Paldies, Tev Draugs” būs neatkārtojams notikums Latvijas koncertdzīvē – sava emocionālā un vēsturiskā satura dēļ, kuru nevar un nedrīkst palaist garām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dzīvojot ikdienā, viens otram līdzās un pat lielā attālumā esot, mēs katrs ar saviem darbiem, domām ietekmējam visdažādākos notikumus un līdzcilvēku likteņus. Izrādās, ka noticis kas īpašs, mūsu acu priekšā, skatoties un klausoties, tautā ļoti iemīlētu un cienījamu dziedātāju, mūziķu uzstāšanos. Tik īpašs, ka par to nevar nepastāstīt!” jauno koncertprogrammu piesaka Pudniks.

Koncertā “Paldies, Tev Draugs” tiksies divu paaudžu skatuves mākslinieki, lai caur tautā iemīļotām dziesmām un dzejām izstāstītu kādu stāstu. Pudniks, kurš plašākai auditorijai pazīstams kā tautā iemīļotās grupas ”Riči” dibinātājs un dalībnieks, kā arī mūziklu “Gipsy Baron” un “Gipsy Princess” organizators, ap sevi pulcējis vairākus pazīstamus mūziķis. Koncertā piedalīsies arī Jānis Krūmiņš no grupas “Apvedceļš” , dziedātāji Andris Daņiļenko un Antra Ozola, saksofonists Māris Trankalis un pavadošā grupa.

“Dažkārt mums šķiet, ka esam tumsā. Es saku: atveriet acis jaunam stāstam!” jauno koncertprogrammu piesaka Pudniks.

Pirmie koncerti notiks 29. oktobrī Kolkā un 10. novembrī Cēsīs, ”CATA” kultūras namā, un tajā būs iespēja izbaudīt sirdij jau mīļas un pilnīgi jaunas melodijas, muzikāli instrumentālus priekšnesumus, humora pilnas vārdu spēles un filozofiski dziļas dzejas rindas. Kā uzsver rīkotāji, koncerts paredzēts visai ģimenei.

Nākamgad koncerti notiks 3. februārī Talsos, bet 24. martā Limbažos.

Jau vēstījām, ka pēc skandalozās grupas ”Riči Baltican” izjukšanas rudens nācis ar lieliskiem jaunumiem visiem čigānu mūzikas cienītājiem. Pudnika bijušais cīņubiedrs dziedātājs Rinaldo, īstajā vārdā Ritvars Sunītis, pošas pirmajai soloturnejai, kurai dots nosaukums ”Balss iz tabora”.

TOP komentāri

 • Laura Vilka
  +3 +3 0

  Laura Vilka

  Cik jauka ziņa. Atkal varēs baudīt Kaspara unikālo vijoles spēli un gaidīt kādu jaunu dziesmu. Ar nepacietību gaidu koncertu Cēsīs.
 • Linda
 • s
  +2 +1 -1

  s

  Patika agrākie puišu koncerti, bet bija nepatikami lasīt K.Pudnika bābisko publisko netīrās veļas mazgāšanu par bijušajiem kolēģiem.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl