Pudniks atgriežas apritē ar Daņiļenko un ”Apvedceļa” solista atbalstu

4 komentāri
Pudniks atgriežas apritē ar Daņiļenko un ”Apvedceļa” solista atbalstu
Privātais arhīvs

Šonedēļ ar patīkamu vēsti savus talanta cienītājus iepriecinājis mūziķis Kaspars Pudniks, kurš pēc čigānu mūzikas grupas ”Riči Baltican” izjukšanas šovasar bija nozudis no aktīvās koncertdzīves. Mūziķis izziņojis koncertu “Paldies, Tev Draugs”.

”Koncerts “Paldies, Tev Draugs” būs neatkārtojams notikums Latvijas koncertdzīvē – sava emocionālā un vēsturiskā satura dēļ, kuru nevar un nedrīkst palaist garām.

Dzīvojot ikdienā, viens otram līdzās un pat lielā attālumā esot, mēs katrs ar saviem darbiem, domām ietekmējam visdažādākos notikumus un līdzcilvēku likteņus. Izrādās, ka noticis kas īpašs, mūsu acu priekšā, skatoties un klausoties, tautā ļoti iemīlētu un cienījamu dziedātāju, mūziķu uzstāšanos. Tik īpašs, ka par to nevar nepastāstīt!” jauno koncertprogrammu piesaka Pudniks.

Koncertā “Paldies, Tev Draugs” tiksies divu paaudžu skatuves mākslinieki, lai caur tautā iemīļotām dziesmām un dzejām izstāstītu kādu stāstu. Pudniks, kurš plašākai auditorijai pazīstams kā tautā iemīļotās grupas ”Riči” dibinātājs un dalībnieks, kā arī mūziklu “Gipsy Baron” un “Gipsy Princess” organizators, ap sevi pulcējis vairākus pazīstamus mūziķis. Koncertā piedalīsies arī Jānis Krūmiņš no grupas “Apvedceļš” , dziedātāji Andris Daņiļenko un Antra Ozola, saksofonists Māris Trankalis un pavadošā grupa.

“Dažkārt mums šķiet, ka esam tumsā. Es saku: atveriet acis jaunam stāstam!” jauno koncertprogrammu piesaka Pudniks.

Pirmie koncerti notiks 29. oktobrī Kolkā un 10. novembrī Cēsīs, ”CATA” kultūras namā, un tajā būs iespēja izbaudīt sirdij jau mīļas un pilnīgi jaunas melodijas, muzikāli instrumentālus priekšnesumus, humora pilnas vārdu spēles un filozofiski dziļas dzejas rindas. Kā uzsver rīkotāji, koncerts paredzēts visai ģimenei.

Nākamgad koncerti notiks 3. februārī Talsos, bet 24. martā Limbažos.

Jau vēstījām, ka pēc skandalozās grupas ”Riči Baltican” izjukšanas rudens nācis ar lieliskiem jaunumiem visiem čigānu mūzikas cienītājiem. Pudnika bijušais cīņubiedrs dziedātājs Rinaldo, īstajā vārdā Ritvars Sunītis, pošas pirmajai soloturnejai, kurai dots nosaukums ”Balss iz tabora”.

TOP komentāri

 • Laura Vilka
  +3 +3 0

  Laura Vilka

  Cik jauka ziņa. Atkal varēs baudīt Kaspara unikālo vijoles spēli un gaidīt kādu jaunu dziesmu. Ar nepacietību gaidu koncertu Cēsīs.
 • Linda
 • s
  +2 +1 -1

  s

  Patika agrākie puišu koncerti, bet bija nepatikami lasīt K.Pudnika bābisko publisko netīrās veļas mazgāšanu par bijušajiem kolēģiem.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl