Prusax: Dzīvē esmu bijis precīzi uz vienu randiņu

16 komentāri
Prusax: Dzīvē esmu bijis precīzi uz vienu randiņu
ROBERTS ĀBOLTIŅŠ

Aiz kalniem vairs nav 14. februāris, kas visā pasaulē tiek svinēts kā visu mīlētāju diena jeb Valentīna diena, kad mīļotajiem cilvēkiem tiek veltīta īpaša uzmanība. Ekspresintervijā Skaties.lv pieredzē par savu pirmo mīlu un randiņu lietām Skaties.lv dalās pašmāju hiphopa zvaigzne Prusax.

23 gadus vecais Prusax, īstajā vārdā Rihards Jānis Ķullītis, ar albumu ”A+” pretendē uz ”Zelta Mikrofona” balvām gada debitanta un hiphopa albuma kategorijās. Vai par to, ka būs mūziķis, skatuves mākslinieks sapņojis jau agrā bērnībā?

Kā Skaties.lv atklāj Prusax, tīņu gados viņš ļoti aizrāvies ar videospēlēm, piedalījies dažādos turnīros un pavadījis ļoti daudz laika pie datora. ”Tagad kontrolleru paņemt rokās sanāk retāk, bet, ja nemuzicētu, tad noteikti darītu ko saistībā ar virtuālo pasauli,” par to, kas viņš būtu, ja nebūtu mūziķis, stāsta hiphoperis.

Starp mīļākās filmām un seriāliem, ko mūziķis iesaka baudīt saviem faniem, ir gan animācija, gan fantāzijas filmu sērija.

”Ar seriāliem baigi neaizraujos, tie prasa pārāk daudz laika, bet ”South Park”, ”Mindhunter” un ”Game of Thrones”, izņemot pēdējo sezonu, ir mani favorīti.

Filmas gan ļoti mīlu. Kopš bērna kājas sirdij ļoti tuva ir ”Lord of the Rings” triloģija, pie kuras ik pa laikam atgriežos, bet, ja man būtu jāizvēlas viena ”must see” filma, tā būtu ”Whiplash”,” klāsta mūziķis.

Jautāts, vai ir kāda īpaša recepte, kā ātri sevi savest formā, ko ieteiktu saviem faniem šajā steidzīgajā laikmetā, Prusax teic: ”Receptes man diemžēl nav, katra situācija ir atšķirīga, bet labs nosnaudiens ar izslēgtu modinātāju vienmēr palīdz!”

Pēc nedēļas visā pasaulē tiks svinētā Svētā Valentīna diena. Ar kādām sajūtām Prusax atceras savu pirmo mīlas pieredzi?

”Ja nerunā par manu pirmo lielo mīlestību, tā bija 7. klase. Man iepatikās viena meitene no paralēlklases, mēs ”bijām kopā” (diezgan smieklīgi, par to atceroties), tad pēc pāris mēnešiem viņa mani pameta. Neatceros kāpēc, bet gan jau kādas muļķības sastrādāju,” atceras.

”Dzīvē esmu bijis precīzi vienu randiņu, neesmu tas romantiskākais tips.

Bet uzskatu, ka pārcensties nevajag – pieturieties pie pārbaudītām vērtībām, tas strādā,” ieteikumu, lai randiņš ar mīļoto būtu izdevies, faniem iesaka Prusax.

24. Mūzikas ierakstu gada balvas ”Zelta Mikrofons” ceremonija notiks Dailes teātrī 18. februārī. Ceremoniju klātienē apmeklēs visi nominanti, atbalstītāji, žūrijas pārstāvji, bet ikviens interesents Latvijā un citur to varēs vērot pilnā garumā tiešraidē TV3 Life, portālā tv3play.lv, kā arī otrā daļa skatāma kanālā TV3.