Profesijas maiņa? Mūziķis Ralfs Eilands aicina sevi dēvēt par mācītāju

4 komentāri
Profesijas maiņa? Mūziķis Ralfs Eilands aicina sevi dēvēt par mācītāju
FACEBOOK

Dziedātājs Ralfs Eilands atradis interesantu veidu, kā cīnīties ar ierobežojumiem un turpināt muzicēt. Sociālajā tīklā “Facebook” Ralfs pozē ar dokumentu, kas ļauj viņam ASV salaulāt cilvēkus. Slavenība aicina sevi dēvēt par mācītāju.

”Ģimene, draugi un atbalstītāji! Tas ir noticis! Es esmu oficiāli kļuvis par mācītāju,” paziņojumu sociālajos tīklos iesāk Ralfs.

Ralfs piebilst, ka šādi reaģē uz Latvijas Republikas Tieslietu ministrijas ziņu, ka uz reliģisku organizāciju rīkotajiem dievkalpojumiem pulcēšanās ierobežojumi neattiecas.

”Dievkalpojumi nav uzskatāmi par privātu vai publisku pasākumu, sapratu, ka beidzot ir pienācis laiks mainīt profesiju,” raksta Ralfs.

Jau tagad mūziķis var ikvienu salaulāt ASV, bet pavisam drīz aicinās visus tikties dievkalpojumos, jo ar domubiedriem ir sācis darbus pie jaunas draudzes dibināšanas.

”Šovakar gan ”Mēs jūs mīlam” izrādes ir izrādes, ne dievkalpojumi, jo tās lietas nenotiek tik ātri – būs jāievēro drošības pasākumi. Nekas, varbūt 23. novembra izrāde jau būs dievkalpojums, uz kuru varēsim pulcēties vairāk,” paziņo Ralfs.

Mūziķis aicina visus, kuri vēlas ar viņu un viņam līdzīgiem “tusēt” viņu izveidotajā “draudzē”, sūtīt pieteikumus uz [email protected]

”Lai spēks ir ar jums! Lūgums turpmāk mani uzrunāt par mācītāju Ralfu Eilandu. Paldies,” ieraksta izskaņā paziņo Ralfs.

Ieraksta komentāros daudzi mūziķi priecājas par Ralfa izdomu un apsveic ar jauno profesiju, kā arī paziņo, ka vēlas iestāties draudzē.