Privāti foto: ieskats, kā savās mājās precējās popzvaigzne Ariana Grande

1 komentārs
Privāti foto: ieskats, kā savās mājās precējās popzvaigzne Ariana Grande
AFP/SCANPIX

Maija vidū privātā ceremonijā viens otram jāvārdu teica amerikāņu popdziedātāja Ariana Grande un viņas mīļotais vīrietis nekustamo īpašumu aģents Daltons Gomezs. Nu jaunā sieva ieskatu īpašās dienas norisē ļāvusi gūt arī plašākai sabiedrībai.

Kā vēstījām iepriekš, 27 vecās popzvaigzne Grande un 25 gadus vecais nekustamo īpašumu aģents Gomezs apprecējās nelielā intīmā ceremonijā, kurā bija pulcējušies mazāk nekā 20 viesu, un kāzu ceremonija notikusi popzvaigznes īpašumā Kalifornijas dienvidos.

Šonedēļ dziedātāja savā “Instagram” foto blogā publicējusi vairākus kadrus no lielās dienas, tādējādi saviem vairāk nekā 238 miljoniem sekotāju un citiem interesentiem ļaujot ielūkoties tajā, kā aizritēja pasākums.

Kā raksta “Vogue”, līgavas kleitu bija darinājusi pazīstamā modes dizainere Vera Vanga. Jau pirms vairākiem gadiem modes māksliniece bija apsolījumu sarūpēt Grandei kāzu kleitu, tiklīdz būs pienācis laiks. Nu viņa solījumu bija turējusi un darinājusi elegantu zīda kleitu ar atkailinātu plecu un muguras daļu un skaistu tilla plīvuru.

To, ka Ariana savā īpašajā dienā izskatījusies pasakaini skaisti, apstiprinājuši viņas fani, kuri kāzu foto apbēruši ar desmitiem miljonu sarkano “patīk” sirsniņu.

Grande par saderināšanos ar Gomezu pavēstīja decembrī, bet pirmās ziņas par abu attiecībām medijos parādījās pērnā gada janvārī.

1 komentārs