“Prāta vētras” koncerts Liepājā būs dāvana faniem grupas 30 gadu jubilejā

9 komentāri

28 tūkstoši cilvēku – tik lielā kompānijā savu sestdienas vakaru plāno pavadīt puiši no grupas “Prāta vētra”. 20. jūlijā Liepājā notiks grupas koncerts, kurā par godu 30 gadu jubilejai “Prāta vētra” sola gan torti, gan svecītes, būšot arī negaidīti apsveikumi.

“Šis tas būs citādi, jo laiks ir pagājis un daudzas jaunas dziesmas ir radušās. Mums ar “Instrumentiem” ir jauna dziesma “Te saule aust”, to mēs noteikti izpildīsim kopā. Būs arī kāda negaidīta ”kolaborācija”.

Es domāju, būs interesanti arī tiem, kuri jau būs bijuši uz koncertu,” intervijā LNT raidījumam “900 sekundes” par sestdien gaidāmo koncertu stāsta Renārs Kaupers.

Koncerta viesu pulkam pievienojies arī kosmiskais duets “Mazais princis” un dziedātāja Aija Andrejeva.

Grupai “Prāta vētra” šogad aprit 30 gadu. Jautāts, tas ir daudz vai maz, Kaupers atzīst: “Labs jautājums. Gribas domāt, ka tas nav pārāk daudz. Jo ir labi piemēri pasaules popmūzikā un rokmūzikā, kur cilvēki kāpj uz skatuves, kad grupai jau ir 50 gadu, un brīnišķīgi izskatās un dalās ar enerģiju un dziesmām. Līdz ar to man liekas, ka sajūta ir laba, sajūta ir, ka tu esi ceļā. Un tas vien jau ir labi.”

Kā sola grupas solists, 2021. gada pavasarī varētu tikt izdots jauns ”Prāta vētras” albums.