Komentāri
“Prāta vētrai” lieli jaunumi! LNT ”900 sekundēs” grupa par tiem stāstīs sīkāk
Maria Mitrofanova

Trešdien, 1. novembrī, pie klausītājiem nonāks Latvijas kulta grupas ”Prāta vētra” jaunākā dziesma “Tevis dēļ”. Tā būs pieejama visos populārākajos mūzikas straumēšanas servisos un Latvijas radio stacijās. “Prāta vētra” par šiem un citiem jaunumiem sīkāk stāstīs arī LNT raidījumā ”900 sekundes”.

Grupas “Prāta vētra” iepriekšējais veikums pie klausītājiem nonāca pirms mēneša. Tā bija sadarbībā ar igauņu apvienību ”Ewert and the Two Dragons” radīta dziesma ”We Wait for the Light”. Nu laiks dziesmai dzimtajā valodā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties “Prāta vētras” viesošanos LNT studijā tiešraidē kanāla mājaslapā lnt.lv!

LNT raidījums “900 sekundes” ir ar tevi kopā katru darba dienas rītu no plkst. 06.00 līdz 08.15.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl