“Prāta vētra” piedāvā vasarīgu deju hitu “Karuseļi”

1 komentārs
“Prāta vētra” piedāvā vasarīgu deju hitu “Karuseļi”
MĀRTIŅŠ CĪRULIS

8. jūlijā populārā grupa “Prāta vētra” laiž klajā savu šīs vasaras piedāvājumu deju plačiem – dziesmu ”Karuseļi”. Tas ir jau otrais singls no rudenī gaidāmā albuma ”Gads bez kalendāra”.

Kā skaidro mūziķi, ”Karuseļi” ir bundzinieka Kaspara Rogas eksperimentu rezultāts “Apple Loops” programmā kombinācijā ar “Prāta vētras” un Jāņa Šipkēvica jaunākā kopīgiem spēkiem radīto tekstu. Dziesmas producents ir zviedrs Povels Olssons, ar kuru grupa sadarbojās albumā ”Par to zēnu, kas sit skārda bungas”.

”Kad gan vēl, ja ne tagad šādām dziesmām jātraucas uz ēteriem un jāskan no vaļēju auto logiem siltajos vakaros? Vasara, mugursomas, teltis. Romantisks stāsts par to, ka mūža mīlestību var satikt arī nostopējot kādu nejaušu garāmbraucēju,” teic Renārs Kaupers.

Grupa “Prāta vētra” jaunais albums tiks izdots 2021. gada 21.oktobrī. Tajā pat dienā iznāks arī koncertfilma ”Gads bez kalendāra” – stundu garš neaizmirstams audiovizuāls piedzīvojums ar visām 10 jaunā albuma dziesmām, dokumentāliem kadriem no albuma un koncertfilmas tapšanas, dejām, iespaidīgām dekorācijām, tērpiem un
lieliskiem viesmāksliniekiem.

Koncertfilmas režisors un scenogrāfs Kaspars Roga komentē: ”Šī “Prāta vētrai” būs dubultpirmizrāde, jo dziesmas videoklipā mēs visi dejojam! Čaļiem tas bija īsts izaicinājums – pierunāt nācās diezgan ilgi! Savukārt mans uzdevums bija ar video palīdzību nodot šo īpašo dzīvās mūzikas, deju un Renāra balss summu skatītājam! Izdevās lieliski!”

Biļetes uz koncertfilmas ”Gads bez kalendāra” pirmizrādi nopērkamas ekase.lv.

1 komentārs