Populāri mākslinieki izsakās par kārtējo Latvijas neveiksmi ”Eirovīzijā”

Dziesmu autors un producents Gints Stankevičs sociālajā tīklā ”Facebook” ievietojis plašas pārdomas par ”Eirovīzijas” dziesmu konkursu, par Latvijas izvēlēto atlases veidu, žūriju, dziesmām un šoviem. Ieraksts tā ”uzkurināja” citus mūziķus, ka daudzi nespēja palikt malā neizsakot savu viedokli!

Atpakaļ uz rakstu

13 komentāri

 • anna

  anna

  Būsim godīgi, nu švaki mēs izskatījāmies un izklausījāmies uz lielās Eirovīzijas skatuves!
 • Ezis

  Ezis

  Un dziedātājas izskats nekam nederēja, zaļā liela cepure galvā... mugurā pläna balta kleita un brūni puszābaki käjās. Tik bezgaumīgi saģērbta... Es vēl saprastu, ja viņai būtu galvā kolboja cepure, dziesma būtu kantrī stilā.
 • !!!

  !!!

  Nesaprotu cilvēkus kuri vēl aizvien fano par to Eirovīzijas atlasi kura norisinājās Ventspilī. Pateicoties tai atlasei aizsūtījam Cake to bake, sastrēgum stundu(krieviski), veļas mazgātājas un citus sviestus. Lai arī Latvija jau 3 gadu pēc kārtas neiekļūst finālā vismaz nejūtu kaunu ka tiek aizsūtīts kaut kāds murgs. Jā iespējams nebija tā labākā dziesma, bet nebija arī vis sliktākā. Tie kas kritizē būtu labāk ko darījuši lietas labā, lai uzlabotu Latvijas nacionālās atlases.
 • S

  S

  Kā mūzikas klausītājs-amatieris, kura kritēriji ir patik-nepatik amplitudā, noklausoties atsevišķas dziesmas un uzvarētājus Eirovīzijā pēdējos gados, secināju, ka jauniešu 15. vieta jāuztver kā kompliments, jo starp tādiem uzvarētājiem mūsējos negribētos redzēt, tik zemu neesam krituši.Mums vēl ir mūzika un melodiskums, vienreiz mierigāks, citreiz asāks.Bet žūrijai gan ir jāzina, ko prasa konkurss un vai mums to vajag.
 • Mārtiņš

  Mārtiņš

  Arī piekritu ka ir jabeidz. A to sak apnikt, katru gadu viens un tas pats, mūs nesaprata, ja nemakat dziedāt, tad ģitaru nomaini pret lapstu un bus no tevis jēga!!!
 • Es

  Es

  Tad kad izvēli veiks 100% skatītāji, tad arī būs rezultāts...
  • !!!

   !!!

   Pirms Supernovas tika sūtīti pēdējie sviesti kurus izvēlējās skatītāji. Tā kā ne vienmēr skatītajiem ir taisnība.
 • Čau kā iet

  Čau kā iet

  Latvijai, manuprāt, pāris gadiņi Eirovīzijā jāaizlaiž. Tas nāks tikai par labu.
 • Indra

  Indra

  Man personīgi Carousel dziesma likās pilnīgi vienā tonalitātē, kaut arī ta nebija slikta. Prasījās kāds lielāks uzsvars, dažādība piedziedājumā. Pēc mūsu atlases domāju, ka līdz Eirovīzijas finālam gan jau profesionāļi piestrādās pie izpildījuma, bet nekā. Viss tikpat viendabīgs un jāsakz godīgi neinteresants...
 • Mazā

  Mazā

  Lindas leen domas ir garām. Ja nav balss tad nekāds šovs nepalīdzēs iekļūt Eirovīzijā. Vajag talantīgu ar spēcīgu balsi un skaistu dziesmu
 • doremi

  doremi

  nu kada neveuksme ,tiesi otrādi VEIKSME ...cik var akstīties ar to eiroviiziju ,nesaprotu tā ir kāda ZELTA ADERE ,ka katru tik sūta un sūta ,,,jo patiesībā ,pa siem gadiem nav bijusi NEVIENA SMEĶĪGA DZIESMA ,LAI VARĒTU TEIKT -- TEICAMS GABALS ,UZRUNAJOŠS...nemaz nerunajot ko sūta izpildīt ,par vnk rakstit pat negribas

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!