Populāri latviešu mūziķi vienojas kopīgā Ziemassvētku hitā

6 komentāri
Populāri latviešu mūziķi vienojas kopīgā Ziemassvētku hitā

Muzikālu dāvanu Ziemassvētku gaidās sarūpējuši Latvijā pazīstami un iemīļoti mūziķi, kuri apvienojuši spēkus jaunā dziesmā ”Reiz Ziemassvētkos…”. Jaunais singls ir priekšvēstnesis koncertu sērijai, kas tiks atklāta nākamnedēļ.

Ar koncertu 3. decembrī VEF Kultūras pilī sāksies mūziķa un dzejnieka Guntara Rača un grupas ”Saldās sejas” koncertu sērija ”Reiz Ziemassvētkos…”, kas vēlāk priecēs klausītājus arī Liepājā, Valmierā, Ventspilī, Cēsīs, Rēzeknē, Tukumā un Siguldā.

Koncertos skanēs neparasti dueti un dziesmu interpretācijas, un kā īpašie viesi uzstāsies vairāki populāri skatuves mākslinieki – Lauris Reiniks, Ivo Fomins, Normunds Rutulis, Latvijas radio bērnu popgrupa ”Dzeguzīte”, Katrīna Bindere un citi.

Iepazīstinot ar gaidāmo koncerta noskaņojumu, visi turnejā iesaistītie mūziķi vienojušies kopīgā dziesmā ”Reiz Ziemassvētkos…”.

Dziesmu producējis Gints Stankevičs, bet tās videoklipu izveidojis Kaspars Dvinskis aka DJ Dween.

Noklausies!

”Ar ”Saldajām sejām” vienmēr ir jautri un saulaini, nešaubos, ka koncertos spēsim uzburt to brīnumaino svētku sajūtu, kuru tik ļoti gaidām šajā adventa laikā,” saka Ivo Fomins.

Guntars Račs atzīst, ka nekad nebija domājis, ka koncertturnejas pamatā var būt kādas grāmatas izdošana. ”Taču jau iepriekšējās grāmatas ”365” veiksmīgā turneja apliecināja pilnīgi pretējo.

Arī 6. decembra jau izpārdotais koncerts Liepājas koncertzālē ”Lielais dzintars” to uzrāda, tāpēc gaidīšu savus draugus uz papildkoncertu 5. decembrī. Jūtos ļoti pacilāts arī par jaunās grāmatas panākumiem grāmatnīcās. Turpinu piedzīvot brīnumu,” tā Račs.

Tomass Kleins teic, ka ”šie nebūs īpaši saldsērīgi koncerti. Mūsu koncertos būs prieks, gaišums un enerģija.”

Kā ziņo ”MicRec” pārstāvji, koncertos skanēs pazīstamu latviešu autoru dziesmas ar Rača vārdiem, un koncertu laikā tautā mīlētais dzejnieks iepazīstinās klausītājus ar savu jaunāko dzejoļu un dziesmu vārdu grāmatu ”Reiz Ziemassvētkos…”.

Kā izceļ koncertu rīkotāji, speciāli šim koncertam Račs iegādājies jaunu akrila bungu komplektu, kas aprīkots ar bungām speciāli izstrādātiem gaismas efektiem.

6 komentāri