”Policisti Spānijā ir ”dzīvnieki”, ne tūristu draugi, viņi neieredz atpūtniekus.” Pianists Ivars Kļaviņš brīdina ceļotājus

Pianists Ivars Kļaviņš jau vairāk nekā nedēļu ir atgriezies Latvijā no ceļojuma pa Barselonu. Pēc piedzīvotās apzagšanas un cīņas ar policiju, mūziķis izlēmis pabrīdināt par Barselonu un pilsētā valdošo noziedzību.

Atpakaļ uz rakstu

7 komentāri

 • Margarita

  Margarita

  Barcelonā jau dzīvoju 11 gadus . Un tā ir mainījusies daudz. Sevišķi pēdējo gadu laikā. Pilnīgi piekrītu, tā atšķiras krasi dienā un naktī. Sevišķi turistu iecienītajas centea vietās un barcelonetā. Diemžēl nekartības politikā un nepareizi ievelēti politiķi šobrid vardarbībai gan pret iedzīvotajiem gan pret tūristiem pieverš maz uzmanības. Protams jauzmanās un salīdzinoši ar mazo Rīgu , Barcelona ir aktiva kā dienā tā naktī. Dzeršana uz ielam ..nav atļauta nevienā no šīm pilsētām. Atpūtnieki brauc ciemos un uzvedas kā lielā balliitē, diemžēl aizmirstot ka iedzīvotaji grib naktī atpusties , jo ari mums ir darbs , berni utt. Gribas mieru naktī, sevišķ tūristu iecienītnitajas ballīšu vietās.
  Mazajās gotico ielas un Raval zonā kā ari Born ielas un sevišķi barcelonetā pie pludmales ir jauzmanās sevišķi ja esat iereibuši.
 • Vii

  Vii

  Par alkohola lietošanu soda kvītis izrakstīs arī Rīgā. Un zog arī diemžēl visās lielpilsētās, pat Rīgā. Mantas ir jāvaktē, tas nu reiz ir skaidrs. Un ne tikai naktīs, bet arī dienās. Barselonā ir daudz ne jau iebraucēju, bet, pirmkārt, narkomānu no visas Eiropas, kuri bēg no aukstuma.
  Biju Barselonā maijā - man ļoti patika, nekādas sliktas pieredzes. Šis jau, diemžēl, stipri izskatās pēc nacionālā naida kurināšanas :((
 • Klodāns
 • Interesanti!

  Interesanti!

  Nevajag pārkāpt likumu, tad viss būs ok un nevajadzēs sūdzēties.
  • yyy
   • Interesanti!

    Interesanti!

    Ne jau es internetā birdinu krokodila asaras, bet tu!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!