Pirms konkursa ”Popfestjūrmala” Raila kopā ar mazo Lūkasu ļaujas rudenīgai fotosesijai

0 Komentāru
Pirms konkursa ”Popfestjūrmala” Raila kopā ar mazo Lūkasu ļaujas rudenīgai fotosesijai
NATA PHOTO

Dziedātāja Laura Raila ne tikai muzicē un audzina dēliņu Lūkasu, bet arī rīko bērniem un jauniešiem svētkus, vokālo konkursu – ”Popfestjūrmala”. Šogad konkurss norisināsies ”online” režīmā, kas dod mūziķei papildus brīvo laiku, lai ļautos rudenīgai fotosesijai.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Laura stāsta, ka fotosesijas ideja pieder Natālijai Petruhinai. Fotogrāfe pratusi radīt mazu rudens idilli ar lapām, puķēm un ķirbīšiem.

Laura nespēj rudeni nosaukt par mīļāko gadalaiku, tas viņai patīk, kamēr nesākas lietus un dubļi.

”Lūkasam ir divi gadi un 3 mēneši, viņam nākas atbalstīt visas manas idejas, viņš gan nepretojas, labprāt gan bildējas, gan filmējas, un labprāt pats arī grib pafilmēt, piedalās arī manās nodarbībās,” dēlu paslavē Laura.

Mūziķe priecājas, ka viņas dēls ir muzikāls, un reiz pats piedalīsies ”Popfestjūrmala”, kā nekā puisēns iemācījies dziesmu no multenes un dziedājis mammai.

”Lūkass ir ritmisks, un pamazām izkopjas arī muzikālā dzirde, kā gan citādāk, viņš piedalās lielākajā daļā manu vokāla un mūzikas grupu nodarbību, man liels prieks, ka darbojas līdzi un viņam tas patīk,” priecājas Laura.

Laura atgādina, ka ”Popfestjūrmala” pieņem pieteikuma anketas un video ierakstus līdz 26. oktobrim, bet pats konkurss ”online” režīmā notiks 1. novembrī.

Dalībniekus vērtēs profesionāla žūrija – Markus Riva, Anmary, Laura Raila, Indra Raila.

Vēlies pieteikties konkursam? Spied ŠEIT!
0 Komentāru