Veselības problēmu dēļ apdraudēta Aleksa Silvēra uzstāšanās ”Eirovīzijas” priekšatlasē

4 komentāri
Veselības problēmu dēļ apdraudēta Aleksa Silvēra uzstāšanās ”Eirovīzijas” priekšatlasē
JŪLIJA DMITRIENKO/J.D PHOTOGRAPHY

Nedēļas nogalē norisināsies “Eirovīzijas” nacionālās atlases pirmais pusfināls, kurā par ceļazīmi uz lielo finālu sacentīsies arī dziedātājs Alekss Silvērs. Dziedātājs konkursā piedalās ar mākslinieces Aminatas dziesmu ”Fireworks”.

Nedēļu Alekss iesācis ar ārsta apmeklējumu, neslēpjot saviem atbalstītājiem, ka ir saslimis un vokāli grūto dziesmu nodziedāt sagādā lielas problēmas.

Otrdienas pēcpusdiena māksliniekam pagāja Paula Stradiņa Klīniskajā universitātes slimnīcā, kur tika apmeklēts foniatrs – ausu, kakla, deguna slimību speciālists, kurš specializējas balsenes slimību ārstēšanā.

Nekādas romantikas un glamūra! Alekss Silvērs ”Eirovīzijai” radījis pavedinošu videoklipu

Slimības faktu Alekss apstiprina sociālā tīkla ”Instagram” stāstos, kur ievietojis bildes no ārsta apmeklējuma. Dziedātājs raksta, ka laiks veseļoties un piebilst, ka foniatrs ir viņa draugs.

Ārsta kabinets un tehnika Aleksam nesagādā nekādu prieku, bet, kas jādara, tas jādara. Vadoties no dziedātāja ievietotās informācijas sociālajos tīklos, viss beidzies ar ārsta izmeklējumu un injekciju vēnā.

”Tu gaidi, kad starp jums būs emociju ”salūts”. Varbūt, nav jēgas gaidīt?” Alekss Silvērs ar Aminatas dziesmu cierē uz ”Eirovīziju”

Sarunā ar portālu Skaties.lv dziedātājs ne apstiprina, ne noliedz slimības faktu.

”Uzskatu, ka ir jārunā par darbu, māksliniecisko veikumu, ne mazajiem šķēršļiem, kuri gadās ceļā. Strādāju, lai prezentētu sevi, cik labi vien spēju, un to arī paveikšu. Esmu ieguldījis lielu darbu un nedomāju padoties,” tā Alekss.
4 komentāri