”Pie skatuves varēja atrast pāris matu kušķus.” Fanes Bauskā izplūcas leģendārā ”Tranzīta” uzmanības dēļ

7 komentāri
”Pie skatuves varēja atrast pāris matu kušķus.” Fanes Bauskā izplūcas leģendārā ”Tranzīta” uzmanības dēļ
DANA GULBE

Latvijas supergrupa ”Tranzīts” turpina nenogurstoši koncertēt pa dzimtenes ārēm, un viņu šovi allaž ir atmiņā paliekoša pieredze kā jaunam klausītājam, tā rūdītam fanam. Kā Skaties.lv ziņo grupas fanu esence, nupat ”Tranzītam” izdevies sarīkot īpaši spridzīgu šovu Bauskas pilskalna parka estrādē, kas beigusies ar dāmu kaušanos pie skatuves.

Maija izskaņā Bauskas pilskalna parka estrādē norisinājās pasākums ”Vasaras sezonas atklāšanas Retro ballīte ar grupu Tranzīts”. Skaidrs, ka, kur ”Tranzīts”, tur vienmēr vētrainas dejas un kārtīga balle, taču Bauskā notiekošais pārspējis visas cerības.

Pirms ballītes skatītājus uzkurināja, kā arī pēc tās nomierināja DJ Andy un DJ Gunchs performance ar deviņdesmito gadu hītiem. Un uzkurināja ar vērienu!

Spītējot sliktajiem laikapstākļiem, ballīti cilvēki apmeklēja kuplā skaitā. Kā Skaties.lv atklāj šova baudītāji, meitenes nespēja sadalīt ne vietu pie skatuves, ne ”Tranzīts” grupas uzmanību, tāpēc pēc koncerta estrādē uz deju grīdas pie skatuves varēja atrast pāris matu kušķus.

Vasara ir tikai sākusies, un arī tu vari izbaudīt krāsainu emociju buķeti, jo būt baltam jau nav iespējams, vai ne? Lūk, ”Tranzīta” tūres kalendārs.