Pērtiķis automašīnā, rīta vingrošana ar iezemiešiem! Ieskats Rajeckas un Andrejevas eksotiskajā ceļojumā

1 komentārs
Pērtiķis automašīnā, rīta vingrošana ar iezemiešiem! Ieskats Rajeckas un Andrejevas eksotiskajā ceļojumā
INSTAGRAM

Kā jau katru gadu Olga Rajecka kopā ar vīru, kā arī Aija Andrejeva, mūzikas producents Kaspars Ansons kopā ar draugiem dodas eksotiskā ceļojumā. Šoreiz zvaigznes par brīvdienu galamērķi izvēlējušās Tanzāniju.

Lielāko brīvdienu daļu ceļotāji pavadījuši bez interneta, vienkārši baudot dabu, nacionālās īpatnības un pat mācoties daudz jaunu lietu.

Tomēr internets ir pierasta lieta, un, beidzot apzinoties, ka ir zona, ceļotāji aizmirsuši par visu citu un nav dzirdējuši šofera aizrādījumu par atvērtajām durvīm.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Olga Rajecka (@rajecka) on

Vaļējās automašīnas durvis radīja interesi pērtiķim, kurš ieskrēja automašīnā, liekot Aijai Andrejevai, kliedzot pamest automašīnu.

Eksotiskā ceļojuma ietvaros neiztikt bez ilgiem pārbraucieniem pa safari, vērojot dzīvniekus, vēl bez pērtiķa ceļotāji redzēja lauvas, zebras un citus Āfrikai raksturīgos dzīvniekus.

Dāmām bija arī tas gods ļauties rīta rosmei kopā ar vietējām sievietēm. Tas sajūsmināja dziedātājas, jo ļāva atmosties un būt gatavām visiem dienas piedzīvojumiem.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aija Andrejeva (@aija_andrejeva) on

Netika smādēti arī nacionālie tērpi, spilgtie lakati kļuva par dziedātāju garderobes sastāvdaļu, un vienā no sociālajos tīklos publiskotajām fotogrāfijām Olga rakstīja, ka liekas, ka blakus ir Elita Patmalniece.

Gardie augļi, kurus varēja plūkt kokos, krūmos nepalika bez uzmanības, slavenības tos gan baudīja, gan iemūžināja fotogrāfijās. Ar augļu dažādību mākslinieces iepazīstināja masaju cilts sievietes.

1 komentārs