”Perfekts vasaras ballīšu hits!” Trio ”3Live Project” ar īpašu koncertu prezentēs pirmo singlu

0 Komentāru
”Perfekts vasaras ballīšu hits!” Trio ”3Live Project” ar īpašu koncertu prezentēs pirmo singlu
PUBLICITĀTES FOTO

Piektdien, 18. jūnijā, atraktīvais mūziķu trio ”3Live Project” jeb dīdžejs [Ex] da Bass, perkusionists Einārs Latiševs un trompetists Normunds Piesis, izdos savu ilgi loloto debijas radio singlu. Singls tapis sadarbībā ar talantīgo dziedātāju Alisi Haijimu, kuras vokāls dziesmas ietvaros izskan angļu valodā.

”Mūziķu trio ”3Live Project” kā apvienība sāka muzicēt 2015. gadā.

”Sākotnēji, vēlējāmies būt svaigs un stilīgs klubu, festivālu, pilsētas svētku un korporatīvo pasākumu apmeklētāju izklaides projekts, kurā dīdžejs profesionāli saspēlējas ar perkusionistu un trompetistu, bet, ar laiku, sapratām, ka esam pārspējuši iecerēto, jo allaž esam uz ”viena viļņa”, un sadarbošanās rit ļoti veiksmīgi, nolēmām, ka būtu laiks pārcelties nākamajā līmenī, proti, radīt arī pašiem savu mūziku,” stāsta dīdžejs [Ex] da Bass.

Tā ”Labo Ierakstu studijā”, tapa dziesma ”You”, kas, pēc mūziķu domām, būs perfekts šīs vasaras ballīšu hits gan radio ēterā, gan terasēs, kā arī pludmalēs un klubos.

[Ex] da Bass atklāj vēl vienu mazu intrigu – tādu Alisi Haijimu, kā potenciālajā hitā, mēs vēl nebūsim dzirdējuši!

”Singla izdošanas notikumam par godu, mēs saviem esošajiem, kā arī, iespējams, topošajiem faniem, dāvināsim ekskluzīvu, stundu ilgu “live” uzstāšanos, kas norisināsies pie viena no Latvijas dižozoliem. Mūsu sniegums sestdien, 19.jūnijā būs redzams ”3Live Project” un [Ex] da Bass ”Facebook” profilos, ”YouTube”, ”Instagram” un citās sociālo tīklu platformās. Tiešraides noslēgumā, redzēsiet un dzirdēsiet arī pašas dziesmas prezentāciju,” turpina [Ex] da Bass.

Singla ”You” pirmatskaņojums radio viļņos gaidāms 18. jūnija vakarā, bet dziesmas videoversija jeb videoklips priecēs klausītāju ausis un acis jūlija sākumā.

0 Komentāru