“Pēc uzvaras nevarēju aizmigt. Mani pārņēma adrenalīns un prieks.” Jana Kļaviņa par triumfu Krievijas šovā

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

2 komentāri
“Pēc uzvaras nevarēju aizmigt. Mani pārņēma adrenalīns un prieks.” Jana Kļaviņa par triumfu Krievijas šovā
INSTAGRAM

29. martā TV ekrānos noslēdzās populārais Krievijas šovs ”Ну-ка, все вместе!”, kurā uzvaras laurus plūca rīdziniece Jana Kļaviņa. Sarunā ar portālu Skaties.lv Jana atklāj šova aizkulises un savas sajūtas.

Jana pastāsta, ka izlēma piedalīties šovā, jo ar lielu interesi vērojusi ”Ну-ка, все вместе!” pirmo sezonu, kurā piedalījušies vairāki viņas draugi.

Video: latviešu dziedātāja Jana Kļaviņa uzvar grandiozajā Krievijas šovā

”Jūs jau esat zvaigzne!” Dziedātāja Jana Kļaviņa spoži startē Krievijas TV šovā un iekļūst finālā

Projekts dziedātājai iepaticies, un viņa izlēmusi, ja tam būs otrā sezona, viņa pieteiksies kā dalībniece. Tā Jana nokļuvusi šovā.

Konkursā dziedātās dziesmas dalībnieki izvēlējušies kopā ar šova vokālajiem pedagogiem. Pedagogi palīdz atvērt konkursanta labākās mākslinieciskās puses.

Nekad dzīvē Jana tik ļoti nebija uztraukusies, kā uzstājoties simts mūzikas ekspertu priekšā. Šāda šova koncepcija gan viņai, gan Krievijas televīzijai ir kas jauns. Tas uzliek lielu atbildības sajūtu un bailes.

”Aizkulisēs kādā momentā ieslēdzas vēlme uzvarēt. Tu izej uz skatuves un dziedi tā it kā to darītu pēdējo reizi. Grūtākais bija prast šo vēlmi uzvarēt atstāt mazliet aiz muguras un koncentrēties uz labu uzstāšanos un emocijām,” skaidro Jana.

Raidījumus ar savu piedalīšanos skatījusies arī pati mūziķe, jo pēc uzstāšanās nav spējusi atcerēties ne pašu uzstāšanos, ne žūrijas komentārus, adrenalīns darījis savu, viss bijis kā sapnis.

Jana Kļaviņa stāsta par dalību Krievijas šovā! Mūziķe un Nikolajs Baskovs apmainās ar komplimentiem

Jana uzskata, ka ikviens no septiņpadsmit finālistiem bijis uzvaras cienīgs. Pateikt, ka gaidot rezultātus, vērojot, kā viss mainās, bijis bail, ir neko nepateikt.

”Rezultātu neietekmē profesionālisms, viss ir citādāk, tāpēc, ka šova formāts ir kas pilnīgi jauns. Tas radīja papildus bailes, stresu, jo ne mirkli nevarēja zināt, ko sagaidīt,” par fināla sajūtām stāsta Jana.

Superfinālā iekļuva trīs dalībnieces – Jana, Nuca Buzaladze un Karīna Ismailova. Tā bijusi īsta cīņa!

”Teikšu godīgi, kad izvēlējās 17 vokālistus mēs visi domājām, ka uzvarēs Nuca. Zinājām par viņas uzvaru ”Jaunajā vilnī”, par popularitāti Gruzijā, mēs pārējie par uzvaru pat nesapņojām,” tā Jana.

Jana priecājas, ka piedalījusies pašā neuzpērkamākajā Krievijas šovā, kur viss noticis godīgi un viņa nekādā veidā negaidīja savu uzvaru.

Visu izlemj 100 žūrijas locekļi, mūzikas eksperti, vērtētas tiek visas nianses.

”Pēc uzvaras nevarēju aizmigt. Mani pārņēma adrenalīns, uztraukums un prieks vienlaicīgi,” smejas Jana.

Rīdziniece ļoti augstu vērtē šova vadītāja, dziedātāja Nikolaja Baskova atbalstu. Tas kā slavenība viņu atbalstījis šova laikā un turpina darīt arī tagad ir nenovērtējami.

Jana Nikolajam ir pateicīga par visu. Kā nekā viņš atbalstījis ikvienu dalībnieku, bet viņu mazliet vairāk un tas ir ļoti patīkami.

”Pēc uzvaras sekos ļoti daudz darba. Nu man ir lielisks starts, lai sāktu ko jaunu. Balvā iegūtos 11 322 tūkstošus eiro ieguldīšu savā daiļradē,” tā Jana.