Pēc Līgo svētkiem dziedātāja Laura Raila kļūs par māmiņu. Vīrs piedalīsies dzemdībās

3 komentāri
Pēc Līgo svētkiem dziedātāja Laura Raila kļūs par māmiņu. Vīrs piedalīsies dzemdībās
Raimonds Birkenfelds

Šogad Līgo svētki būs dziedātājas Lauras Railas vienā no pēdējām grūtniecības nedēļām. Paredzams, ka jau 3. jūlijā viņa kļūs par māmiņu dēliņam. Laura izlēmusi svētkus svinēt mierīgi, doties pie Lielupes, kur būs gan šašliki un ugunskurs, gan dzīvā mūzika. Māksliniece ātri nogurst un vēlas, lai var doties atpūsties uz mājām.

Līgo vakars tiks sagaidīts Mellužos pie upes kopā ar draugiem un vīru Ņikitu. Svinībās būs liels ugunskurs, iespēja baudīt dažādu veidu šašliku, klausīties mūziķu dziedātajās dziesmās un doties peldēties Lielupē.

”Neesmu vairs tik izveicīga, lai lektu pāri ugunskuram, neesmu arī tik moža, lai sagaidītu saullēktu. Viss būs krietni mierīgākos toņos. Galvenais nesalīt,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Laura.

Vienus spilgtākos Līgo svētkus Laura nevar nosaukt, ikviena svinēšanas reize bijusi citādāka. Bērnībā viņa sēdējusi nomodā līdz saullēktam, ar laivu ir braukusi jūrā saullēkta laikā, svinējusi ar draugiem pagalmā, tērpjoties tautastērpos, ir izspēlētas visas Jāņu spēles, vienos svētkos rakstīts arī bakalaura darbs.

Kā būtiskāko svinēšanā dziedātāja nosauc vainagu pīšanu. No pašas bērnības tas darīts un tieši vainagi ir tas, ar ko topošajai māmiņai asociējas Jāņi. Šogad Laura izmantos mākslīgo ziedu vainagu, kas ir ne mazāk skaists. Visām meitenēm jārotājas ar vainadziņiem, jo tie izdaiļo.

Gandrīz uzreiz pēc Līgo svētkiem Laura kļūs par māmiņu pirmdzimtajam. Topošā māmiņa neslēpj, ka viss vajadzīgais dēliņa nākšanai pasaulē ir nopirkts.

Uzzinot, ka gaidāmais mazulis būs dēliņš, māksliniece sāka ”ķemmēt” veikalu un internetveikalu piedāvājumus, kļuva par ”šopaholiķi”.

Topošā māmiņa ar smaidu paziņo, ka dēliņa istaba jau gandrīz iekārtota un viņa ar nepacietību gaida, kad mazais ieradīsies pasaulē.

“Dzemdībām esmu nobriedusi. Kopā ar vīru apmeklējām kursus, esmu studējusi literatūru un runājusi par pieredzi ar citām māmiņām. Ar vecmāti esmu izrunājusi, kā vēlos, lai ir. Ne vienmēr gan vēlmes atbilst īstenībai, bet ceru, ka  piepildīsies iecerētais. Arī vīrs būs man līdzās bērna dzimšanas brīdī,” atklāj Laura.
3 komentāri