Pēc dzīvokļa aplaupīšanas Jelgavas reperis XRL izdod jaunu singlu

5 komentāri
Pēc dzīvokļa aplaupīšanas Jelgavas reperis XRL izdod jaunu singlu
PUBLICITĀTES FOTO

Ar jaunu dziesmu pašmāju hiphopa cienītājus iepriecinājis žanra pārstāvis Roberts Lucs, tautā vairāk pazīstams ar skatuves vārdu XRL. Šonedēļ plašākas sabiedrības novērtējumam nodots singlam ”#8mile” un videoklips.

Kā sarunā ar Skaties.lv atklāt jelgavnieks, ar mūziku un skaņas apstrādi viņš nodarbojos kopš sevi atceras.

”Katru dienu augam un komandā sevi pilnveidojam. Tuvākajā nākotnē plānoju beidzot oficiāli atvērt savu radošo uzņēmumu ”9G6”, jo tas jau ir mans bērnības sapnis, kas tuvojas realitātei, un es tam ļoti ticu, jo mūsu komandā ir talantīgi un mērķtiecīgi mākslinieki, filmētāji un producenti, kas ir gatavi strādāt, un mainīt hiphopa spēli Latvijā,” stāsta XRL.

Šonedēļ pašmāju hiphopa cienītāju novērtējumam XRL nodevis savu jaunāko dziesmu ”#8mile”. Tomēr tās izdošanu aizēnojis kāds nelāgs notikums – ticis aplaupīts viņa dzīvoklis.

”Svētdien pēc klipa filmēšanas manā dzīvoklī bija bruņota laupīšana, un man tika nozagta liela naudas summa, kā arī visi man paredzētie recepšu medikamenti,” stāsta hiphoperis.

Pēc piedzīvotā mūziķis atguvies un jau pēc pāris dienām viņa ”YouTube” kanālā publicēts mūzikas video jaunākajai dziesmai ”#8mile”.

Kā norāda XRL, tā nav tikai dziesma, tas ir dzīvesveids, kāds mums jādzīvo, līdz panāksim savu un tiksim augšā.

Brīdinām, ka šajā dziesmā dzirdama necenzēta leksika!

Jaunais skaņdarbs atrodams populārākajos straumēšanas servisos.