Pēc dzemdībām Laura Raila nav spējusi padziedāt

0 Komentāru
Pēc dzemdībām Laura Raila nav spējusi padziedāt
FACEBOOK

Teju četrus mēnešus dziedātāja Laura Raila ir māmiņa dēliņam Lūkasam. Dēls neattur Lauru no aktīvas publiskās dzīves, visu izdodas apvienot. Tāpat māksliniece tikusi galā ar diafragmas problēmām, kas viņu piemeklēja pēc dzemdībām.

Jau nepilnus četrus mēnešus Laura ir mamma uz pilnu slodzi, un viņai tas ļoti patīk.

Dziedātāja nedomā, ka viņai kā mammai ir jāsēž mājās, viņa kopā ar Lūkasiņu dodas uz pasākumiem. Ja Laurai ir jādzied, tad dēlu pieskata vecmāmiņas vai tētis, turpat pasākuma vietā.

”Dēls pasākumos uzvedas ar ļoti lielu interesi pret apkārtni, viņam patīk. Es gan ļoti izvērtēju, kur doties, piemēram, labprāt būtu devusies uz Rīgas Modes nedēļu, bet saprotu, ka bērnam tur būs par skaļu. Nekas, vēl taču paspēšu,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Laura.

TV3 jubilejas ballē paviesojas arī Lauras Railas mazais dēliņš Lūkass

Dēliņš būs mazs tikai vienu reizi, jāizbauda katrs mirklis. Aizraušanās ar mātes pienākumiem vairākkārt ir likusi Laurai saskarties ar to, ka dienas rit ļoti ātri un tiek sajaukti datumi.

Viņa vairākkārt ir nokavējusi būtiskas lietas, bet par to nebēdā, jo viss dzīvē notiek tā, kā tam jānotiek.

Neņemot vērā aizņemtību, mūziķe paspējusi ierakstīt vienu dziesmu un studijā notiek darbs pie otras dziesma, kura būs duets, bet ar kādu mākslinieku kopā tiks dziedāts, Laura pagaidām neatklāj.

”Studijā darbojos kopā ar savas grupas basģitāristu Daniēlu Pelci. Kamēr rakstījām dziesmu Daniēla mamma pieskatīja Lūkasu, pastaigājās ar ratiņiem, tā mēs tiekam ar visu galā. Man ir lieliski palīgi, kuri parāda, ka esot mammai dzīve neapstājas,” smaida Laura.

Pirms dzemdībām mūziķe bija dzirdējusi, ka pēc bērna dzimšanas sievietes var saskarties ar diafragmas problēmām. Viņa no tā tik ļoti baidījās, ka likumsakarīgi šo problēmu arī dabūjusi!

”Diafragma bija tik novājināta, ka pirmo pusmēnesi es nespēju padziedāt, drebēja balss, notis neturējās īstajā vietā. Nepārdzīvoju, jo neticēju, ka tā tas paliks. Paldies Dievam, balss ir atpakaļ. Dēls prasa pilnu uzmanību un es to viņam arī dodu, neaizmirstot par sevi, tāpēc nebija laiks bēdāties, bet bija jāmeklē risinājumi,” atklāj Laura.

Laura aicina jaunās māmiņas apzināties, ka bērns nav traucēklis mērķiem un vēlmēm, bērns ir motivācija virzīties uz priekšu!

0 Komentāru