Pēc Britnijas Spīrsas ”Instagram” konta dzēšanas fani ceļ trauksmi

2 komentāri
Pēc Britnijas Spīrsas ”Instagram” konta dzēšanas fani ceļ trauksmi
AFP/SCANPIX

Pamatīgs satraukums radies amerikāņu popzvaigznes Britnijas Spīrsas fanu vidū – daudzi viņas atbalstītāji nopietni nobažījušies, ka dziedātāja pazudusi no ”Instagram”.

Pēc tam, kad 39 gadus vecā Britnija Spīrsa izcīnīja sava tēva Džeimsa Spīrsa piekrišanu atteikties no aizbildniecības pār meitu, viņa nāca klajā ar skaistiem jaunumiem privātajā dzīvē – dziedātāja saderinājusies ar savu ilggadējo draugu Semu Ašgari.

Nu fanu prieku nomainījusi panika, ka dziedātāja negaidīti izdzēsusies no ”Instagram”, kur viņai bija gandrīz 34 miljoni sekotāju un ko viņa izmantoja saziņai ar saviem faniem, kamēr atradās tēva aizbildniecībā.

“Kāpēc Britnijas Spīrsas ”Instagram” konts tika izdzēsts?!” kāds interesējās mikroblogošanas vietnē ”Twitter”.

Cits komentēja: “Britnijas Spīrsas ”Instagram” konts tika nejauši izdzēsts. Viņas ”Instagram” bija veids, kā pavēstīt faniem, ka ar viņu viss ir kārtībā, tāpēc tas varētu būt sarkanais karogs. Viņas pēdējais ieraksts bija pateicība kustībai #FreeBritney.”

Tikmēr citi vērsušies pie ”Instagram” uzturētājiem, taujājot, vai tā ir tehniska ķibele vai konts ir patiesi deaktivizēts vai dzēsts.

Spīrsas advokāts Metjū Rozengarts laikrakstam ”Page Six” apstiprināja, ka šobrīd dziedātāja nolēmusi ieturēt pauzi sociālajos medijos.

Vēlāk pati Spīrsa pati tvītoja: ”Ļaudis, neuztraucieties! Esmu paņēmusi nelielu pauzi sociālajos tīklos, lai nosvinētu savu saderināšanos. Drīz būšu atpakaļ.”

2 komentāri