Pēc asinsanalīžu nodošanas Samanta Tīna aizdomājas par uzticību medicīnas darbiniekiem

87 komentāri
Pēc asinsanalīžu nodošanas Samanta Tīna aizdomājas par uzticību medicīnas darbiniekiem
INSTAGRAM

Dziedātāja Samanta Tīna nodevusi asinsanalīzes vienā no populārākajiem analīžu pieņemšanas punktiem un ir pārsteigta par to, ko ieraudzījusi nākamajā rītā, noņemot no rokas plāksteri. Mūziķe aizdomājas par uzticību speciālistiem.

Par piedzīvoto Samanta runā sociālā tīkla ”Instagram” īsajos stāstos, uzsverot, ka nekad nav slēpusi, ka paniski baidās no tā, ka viņai dur vēnā.

”Gribēju tikai jaunu dīvānu!” Mēbeli Samantas Tīnas dzīvoklī nogādā ar ceļamkrāna palīdzību

Foto: INSTAGRAM

”To visu atstrādāšu vēl gadu.” Samanta Tīna par iztērētajiem līdzekļiem ”Eirovīzijai”

”Vakar gāju uz ”Gulbja laboratoriju” nodot asins analīzes. Par bailēm brīdināju māsiņu. Teica, ka viss būs kārtībā, bet to, ko es ieraudzīju šodien no rīta, kad noņēmu plāksteri, es biju šokā. Likās, ka pasāpēja kā parasti, bet nu rezultāts tāds,” nosaka Samanta Tīna, demonstrējot palielu zilumu.

Mūziķe, skatoties uz zilumu, noteica, ka viņai otrdien un piektdien koncerts, bet viņa šobrīd ir ”ļoti skaista meitene”.

”Aizdomājos, tu aizej uz medicīnas iestādi, uzticamu medicīnas iestādi, nevis kaktu kantori. Tātad ar domu, ka ej pie profesionāļiem, kuriem vari uzticēties. Tu aizej, tevi sagaida māsiņa, un tu ļauj viņai sev iedurt. Tu par šo cilvēku neko nezini, tu vienkārši uzticies viņai, jo tu dodies uz profesionālu medicīnas iestādi,” sašutumu neslēpj Samanta.

Samanta uzdod jautājumu – kam uzticēties, ja pat medicīnas pārstāvim īsti nevar uzticēties?

Mūziķe apzinās, ka visi kļūdāmies, bet viņa runā par pašu faktu – uzticību mācītam cilvēkam, profesionālim.
87 komentāri