Pēc 10 gadu kopdzīves apprecējies dziedātājs Rassell

9 komentāri
Pēc 10 gadu kopdzīves apprecējies dziedātājs Rassell
PUBLICITĀTES FOTO

Skaistu notikumu privātajā dzīvē piedzīvojis pašmāju mūziķis un producents Rassell, īstajā vārdā Ruslans Kuksinovičs – pēc 10 gadus ilgas kopdzīves viņš mijis gredzenus ar draudzeni Elizabeti Kalniņu.

Līdz ar priekpilno vēsti par statusa maiņu dziedātājs Rassell savus talanta cienītājus iepriecinājis ar jaunu dziesmu ”Divas biļetes”, kuras videoklipā filmējusies arī mīļotā Elizabete.

Kā atklāj Rassel, jaunais videoklips filmēts ceļojuma laikā pērnā gada novembrī Izraēlas modernajā un saulainajā lielpilsētā Telavivā, kurp skatuves mākslinieks devās kopā ar mīļoto.

Ceļojuma laikā pāris nosvinēja 10 gadu kopdzīvi, kā arī nolēma savas attiecības noformēt oficiāli. Pēc kāzām Elizabete pārgājusi vīra uzvārdā.

Jaunais videoklipa tapis sadarbībā ar ukraiņu izcelsmes video operatoru Bogdanu Sulkovskiju, kurš papildināja video ar skaistiem Telavivas drona kadriem.

Jaunajā dziesmā ”Divas biļetes” vokālo partiju iedziedājis arī Aivo Oskis, kurš ar Rassell producēto dziesmu ”Somebody’s Got My Lover” cīnās par iespēju Latviju pārstāvēt ”Eirovīzijas” dziesmu konkursā.

Videoklipā mirdz Rassell mīļotā Elizabete

9 komentāri