Pavisam jauns Alekss Silvers. Dziedātājs prezentē singlu ”Again”

3 komentāri
Pavisam jauns Alekss Silvers. Dziedātājs prezentē singlu ”Again”
PUBLICITĀTES FOTO

Jaunu gadu dziedātājs Alekss Silvers sāk prezentējot jaunu, lirisku dziesmu ”Again”, kas stāsta par attiecībām un otra izmantošanu. Dziedātājs izlēmis sevi parādīt jaunā ampluā – izceļot dziesmu un emocijas.

Aleksa jaunais singls ”Again” ir uzrakstīts dziesmu rakstīšanas nometnē ”RigaLive”.

Alekss Silvērs iemanto popularitāti Baltkrievijā! Kā viņam tas izdodas?

Minskā satiekas ”X Faktora” uzvarētāja Kattie un šī gada pretendents Alekss Silvērs

”Again” ir trīs autoru – Uku Moldau, Anda Ansona un Aleksa Silvera kopdarbs. Aranžiju dziesmai veidojis pieredzējušais Kaspars Ansons.

Aleks stāsta, ka dziesma tapusi sešus stundu laikā – domājot, rakstot un dziedot, gala rezultāts liriska, jutekliska dziesma, pretstats tam, ko esam pieraduši dzirdēt no mūziķa.

””Again” ir par sajūtu, kuru zina ikviens – kad no visas sirds kādu mīl, un gribi atdod visu, lai būtu kopā. Otra persona tevi uzskata par klaunu, par personu, kuru nevēlas savā dzīvē, bet kaut kādu iemeslu dēļ tomēr dod iespēju. Galu galā jau atkal notiek spēle ar jūtam,” par dziesmu stāsta Alekss.

Alekss Silvērs atteicies no ballītēm un alkohola par labu sporta zālei un svara pieaugumam

Jaunā dziesma ir pirmā Aleksa karjerā, kuru viņš mīl no visas sirds un saprot, ikvienu izdziedāto vārdu, dziesmā pausto stāstu. Gluži kā teju ikviens no mums to savā dzīvē ir piedzīvojis arī pats dziedātājs.

””Again” palīdzēs parādīt sākumā dziesmu, emocijas un tikai tad pašam sevi. Pirms gada vienmēr vēlējos parādīt sevi, savu vokālu un tikai tad – dziesmu. Esmu sapratis, ka galvenais, lai dziesma sasniedz klausītāju,” skaidro Alekss.

Agrāk Aleksa grieķu mentalitāte, noteica to, ka visam jābūt spilgti un daudz. Piedalīšanās šovā ”X Faktors” un ”Eirovīzijas” nacionālajā atlasē lika saprast, ka daudz un spilgti ne vienmēr nozīmē ”uguņošanu” un spilgtu apģērbu.

Daudz un spilgti var nozīmēt arī skaistu vokālas, labas lirikas un emocijas, kuras aizskar skatītāju sirdis.

3 komentāri