Patrisha, Dināra Rudāne un repere Ūga ierakstījušas kopīgu dziesmu

0 Komentāru
Patrisha, Dināra Rudāne un repere Ūga ierakstījušas kopīgu dziesmu
PUBLICITĀTES FOTO

Dienas gaismu ieraudzījis kopprojekts, kurā spēkus apvienojušas populārās latviešu dziedātājas Dināra Rudāne un Patrisha un latgaliešu repere Ūga.

Dziesmas ”Pāries” mūzikas un teksta autore ir Dināra Rudāne, kura ir arī šī projekta idejas autore. Viņa kopā ar Patrishu muzicējusi grupā ”Rock 5”.

Dināra Rudāne stāsta, ka dziesma tapa pirmajā pandēmijas vilnī: ”Es biju neziņā, mani apkārtējie bija neziņā. Visa pasaule bija neziņā. Brīdī, kad vairs nebija spēka plānot, pārdzīvot un atvadīties, man galvā paradījās melodija ar vārdu ”pāries”.

”Jebkas, kas sāp, ar laiku norimst. Kaut kas paliek pagātnē kā murgs, kaut kas pat smieklīgs. Viss pāriet, atstājot aiz sevis tikai atmiņu miglu,” skaidro Dināra.

“Vēlējos dzirdēt šajā dziesmā Patrishu, viņa arī bija daļa manas iedvesmas šai dziesmai – bez viņas tā nebūtu pilnvērtīga. Mēs bijām izdomājušas, ka dziesmā ir jābūt arī Ūgai – sazinājāmies un jau pēc nedēļas rakstījāmies. Nav vēl bijis reizes, kad, klausoties Ūgas repa daļu, man neskrietu skudriņas,” tā Rudāne.

Patrisha priecājas par iespēju šādai spontānai sadarbībai: ”Paldies Dinārai par dziesmu un aicinājumu būt daļai no tās. Domāju, ka mūziķiem šis periods ir kā tāds kopā sanākšanas laiks. Sadarbības vienmēr priecē, jo ielec jaunā, nezināmā, neierastā atmosfērā, kas papildina katru mūziķi.

”Pāries” ir atbilstoša dziesma šim laikam, kad katram noteikti sakrājies šis tas, kam vajag dot laiku norimt. Kā saka, līdz kāzām sadzīs un sliktais jau vienmēr pāriet!”

Repere Ūga dziesmā izceļ sievietes spēku: ”Spēcīgas sievietes ir visur! Lai cik daudz esam sāpinātas, spēku rodam tikai un vienīgi sevī, turklāt tikai un vienīgi no pārdzīvojumiem. Sāp katram un varbūt brīžiem tas ir pat nepieciešams, jo, kad mums viss ir labi, mēs neprotam nenovērtēt to, kas mums ir.”

Dziesmas producents ir Gints Stankevičs (”Factory Sounds studio”).
0 Komentāru