Pašmāju zvaigžņu koris vienojas grupas “Jumprava” dziesmā

Pievienot komentāru
Pašmāju zvaigžņu koris vienojas grupas “Jumprava” dziesmā

Īpašu dāvanu 35 gadu jubilejā saņēmusi populārā grupa ”Jumprava” – plašākas sabiedrības novērtējumam nodota pazīstamā dziesma ”Lēna upe”, kurā nu apvienojušies populāri latviešu mūziķi.

Grupas “Jumprava” dziesma “Lēna upe” 1990. gadu sākumā tapa, godinot aizgājušo mūziķu piemiņu. Mūzikas autora Aigara Krēslas un teksta autora Nataradžas radītā dziesma kopā ar Latvijā pazīstamiem mūziķiem un aranžijas autoru Gintu Stankeviču tagad ieguvusi jaunu skanējumu un vērtību.

Kopā ar grupu ”Jumprava” dziesmās piedalās mūziķi Normunds Pauniņš, Atis Ieviņš, Kristīne Zadovska, Ainars Mielavs, Juris Kaukulis, Antra Stafecka, Ozols un Ieva Kerēvica.

Kā norāda grupas pārstāvji, dziesmas jaunais ieraksts ir dāvana apvienībai “Jumprava” 35. jubilejā no pārējiem tās izpildītājiem.

”Deviņdesmito gadu sākumā piedzīvojām sāpīgus zaudējumus mūziķu vidū, kā rezultātā tapa dziesma ”Lēna upe”.

Gatavojoties jubilejas koncertam, esam sapulcējuši savus draugus – mūziķus, lai piešķirtu šai dziesmai jaunu, spēcīgu skanējumu – kā atgādinājumu sev un citiem novērtēt to, kas mums ir šodien, un izbaudīt šo kopā būšanas laiku.

Mēs, grupa “Jumprava”, esam no sirds priecīgi, ka šie lieliskie mūziķi vienojās ar mums kopīgā dziesmā un deva šai senajai dziesmai svaigu elpu,” atklāj Krēsla.

Dziesmai “Lēna upe” tapusi arī jauna video versija – studijas ieraksts kopā ar grupu un dziesmas izpildītāju sastāvu.

Noklausies!

Atgādinām, ka ceturtdien, 28. novembrī, grupa “Jumprava” ar koncertu “XO” ”Arēnā Rīga” svinēs savu 35 gadu jubileju. Biļetes vēl var iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs un interneta vietnē, bet, jāatzīmē, ka palikušas vien trešā līmeņa sēdvietas – pārējās sēdvietas un visas stāvvietas ir izpārdotas.