1 komentārs

Ja domājat, ka pašmāju hiphopa skatuvē trūkst krāsainības, par to parūpējies kāds mūziķis, kurš šoruden atgriezies apritē. Šonedēļ par vienīgo reproka celmlauzi Latvijā dēvētais Sandis laidis klajā jaunu dziesmu “Tik bliez”.

”Vislabākie notikumi ir tie, ko prieks atcerēties, bet kauns stāstīt,” komentējot jauno dziesmu portālam Skaties.lv, lakonisks ir Sandis, pilnajā vārdā Sandis Kalniņš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iepriekš reperis Sandis hiphopa cienītāju uzmanībai bija nodevis dziesmai ”Atkarība” remiksu.

Jaunā dziesma “Tik bliez” būs atrodama gaidāmajā albumā, kas top sadarbībā ar producentu Artūru Strautiņu.

Pavadījuma autors: Artūrs Strautiņš; teksts/vokāls: Sandis Kalniņš; ieraksts/pēcapstrāde: Cits Formāts.

Turpinot ”Alternatīvais HIP HOPs” sēriju, šo un arī citus jaunus darbus varēs dzirdēt sestdienas, 28. oktobrī, Aizkrauklē ”Greenpoint Cafe”.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl