Pašmāju repa grupa iekāro Renāra Kaupera naudu

2 komentāri

Par Latvijas pirmo repa supergrupu dēvētā apvienība ”Singapūras Satīns” šoruden ir enerģijas un spara pilna un šonedēļ faniem nodevusi vēl vienu jaunu videoklipu. Tas tapis dziesmai ”Hallo”, kuras viens no liriskajiem varoņiem ir grupas ”Prāta vētra” solists Renārs Kaupers.

Pirms nedēļas grupa ”Singapūras Satīns” fanu vērtējumam nodeva klipu ”Bajo La Piedra”, kurā filmējies skandalozais mūziķis Sandis Kiops. Jaunajā dziesmā ”Hallo” mūziķi metuši jaunu izaicinājumu.

”Jā, mēs gribam to Kaupera naudu! Nauda nenes laimi? Vairāk naudas, vairāk problēmu? Pfff, daži cilvēki nespēj tikt galā ar panākumiem, bet mēs spējam.

Šī dziesma ir retrospekcija, lai atskatītos uz to, kur bijām un kur esam, nemaz nerunājot par to, kur būsim tuvākā gada griezumā.

Tagad, kad esam ierauti Latvijas šovbiznesa korporatīvajā virpulī, mēs vēlējāmies izveidot vienu klipu, kas nedaudz atgādinātu par mūsu pirmsākumiem un saknēm. Šis ir atskaites punkts, lai pēc vislabākajām latviešu motivācijas mūzikas tradīcijām mēs ietu tālāk, augstāk, uz priekšu, labāk, kaut ko sasniegt, neapstāties un uz priekšu, kā arī augstāk,” jauno veikumu komentē grupas dalībnieki.

Video: ”Singapūras Satīns” – ”Hallo”

Videoklipu filmējis un montējis Elvis Lācis, kurš iepriekš strādājis pie gandrīz visiem grupas videoklipiem. Oficiāli avoti apstiprina, ka viņi turpinās sadarbību arī nākotnē.

Kā ziņots iepriekš, jūnijā grupa izlaida ilgi gaidīto debijas albumu “Iespēja Viena”, kas pieejams lielākajos straumēšanas servisos.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl