Pašmāju popmūzikā debitē jauns duets – Adriana Miglāne un Nauris Brikmanis

3 komentāri
Pašmāju popmūzikā debitē jauns duets – Adriana Miglāne un Nauris Brikmanis
PUBLICITĀTES FOTO

Šonedēļ pašmāju šovbiznesā sevi pieteicis jauns duets, kurā apvienojušies ”X Faktora” pirmās sezonas zvaigzne Adriana Miglāne un grupas ”Dziļi violets” solists un ”Izklausies redzēts” uzvarētājs Nauris Brikmanis. Klausītāju vērtējumam nodota pirmā dziesma ”Laimes lācis”, kurā mūziķi atklāj savas domas par latviešiem.

Mūziķi ir pārliecināti – mūsdienu latvieši ir godīgi, atklāti un kolosāli, taču nez kāpēc reizēm ļaujas pārliecībai, ka tipisks latvietis par visu mēdz gausties.

”Man nešķiet, ka latvieši tiešām tik bieži gaužas, tāds aplams priekšstats palicis no seniem laikiem. Ja arī reizēm ir slikti, mēs tomēr mēģinām rast prieku un ticam, ka visu var vērst uz labu,” uzskata Nauris Brikmanis, piebilstot – lai gan mēdz teikt, ka latvietim mīļākā uzkoda ir otrs latvietis, arī tas ir maldīgs uzskats. Gan sportā un mūzikā, gan katra cilvēka ikdienā jūtams liels savstarpējs atbalsts, kas palīdz virzīties uz priekšu un sasniegt mērķus.

Savukārt uzlecošā zvaigzne Adriana Miglāne uzskata, ka latvieši ir godīgi un tieši, vienīgi noslēgti. Viņa iesaka latviešiem atmest visas sliktās domas un ticēt savai veiksmei, jo tikai tā viss iecerētais izdosies.

Lai iedrošinātu latviešus nospraust lielus mērķus un sasniegt lielas uzvaras, mūziķi vienojušies kopīgā dziesmā ”Laimes lācis”, aicinot gada nogalē un jaunajā gadā atmest visas šaubas un būt tikai un vienīgi laimīgiem, drosmīgiem un spējīgiem.

”Mēs savā būtībā esam spēcīgi un jaudīgi, unikāli un stipri. Latvieša labākā īpašība ir būt latvietim. Tāpēc brīžos, kad pārņem šaubas, jāmēģina atrast sevī laimes lāci, jo tas atnāk tad, kad cilvēks pats ir gatavs to sagaidīt,” pauž Brikmanis.

Dziesmas mūzikas autors ir Reinis Sējāns. Pavisam drīz pie skatītājiem nonāks arī dziesmas videoklips.

Noklausies!

3 komentāri